You are currently viewing POLSKA KADRA PRZEPROWADZI OTWARTY TRENING PODCZAS LGP w WIŚLE

POLSKA KADRA PRZEPROWADZI OTWARTY TRENING PODCZAS LGP w WIŚLE

trening otwarty polskich skoczkaw wisa 2012 20130705 1597290250 - POLSKA KADRA PRZEPROWADZI OTWARTY TRENING PODCZAS LGP w WIŚLE

Jeżeli wybieracie się do Wisły na Letnią Grand Prix, dodatkową atrakcją może być trening otwarty naszej kadry, który odbędzie się 2 sierpnia o godzinie 10.30 w hali sportowej przy placu Hoffa.

 

Nasi reprezentanci przeprowadzą trening przed konkursem drużynowym. Towarzyszyć im będą dzieci do 12 roku życia, które wygrają wejściówki w konkursie plastycznym „Gustaw i jego sportowo-ekologiczne aktywności". Możliwość odbycia treningu z medalistami Mistrzostw Świata i nie tylko, to prawdziwa gratka dla młodych kibiców – ćwiczenia imitacyjne a także specjalny konkurs skoków przez tyczki to tylko niektóre atrakcje. Najlepsze z dzieci otrzymają nagrody od naszych skoczków, a dodatkowo wszyscy młodzi uczestnicy otrzymają plakat naszej kadry.

Po zakończeniu otwartej sesji treningowej, skoczkowie pozostaną na sali aby spotkać się z kibicami.

W zeszłym roku akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, więc aby mieć zarezerwowane miejsce należy wysłać swoje imię i nazwisko wraz z adresem zamieszkania na mail: info@wisla-malinka.com – wtedy jako kibice na pewno zasiądziemy na trybunach.

Zapraszamy też do obejrzenia galerii zdjęć z treningu otwartego polskiej kadry w Wiśle z 2012 roku: TUTAJ i TUTAJ.

Źródło: pzn.pl

 

 

Dodaj komentarz