POLSCY SKOCZKOWIE na MŚ w SIATKÓWCE PLAŻOWEJ – MAZURY 2013 (GALERIA ZDJĘĆ)

POLSCY SKOCZKOWIE na MŚ w SIATKÓWCE PLAŻOWEJ – MAZURY 2013 (GALERIA ZDJĘĆ)

skoczkowie na m w siatkawce plaowej 20130708 1759130236 - POLSCY SKOCZKOWIE na MŚ w SIATKÓWCE PLAŻOWEJ - MAZURY 2013 (GALERIA ZDJĘĆ)

Kibice, którzy uczestniczyli w dniu wczorajszym (07.07.2013r.) w ostatnim dniu Mistrzostw Świata w siatkówce plażowej Mazury 2013 w Starych Jabłonkach, mieli okazję oglądać mecz specjalny. Polska kadra skoczków przyjechała na Mazury na specjalne zaproszenie Fundacji Herosi i zaprezentowała swoje siatkarskie umiejętności po raz kolejny!

 

 Pogoda sprzyjała rozegraniu specjalnego meczu, słoneczko mocno przygrzewało, wokoło panowała atmosfera wielkiego pikniku! Kibice tłumie zgromadzeni na ogromnych trybunach nagradzali skoczków głośnymi brawami. Skoczkowie przyjechali na Mazury w składzie: Maciej Kot, Krzysztof Miętus, Dawid Kubacki i Kamil Stoch.

skoczkowie na m w siatkawce plaowej 20130708 1427653810 - POLSCY SKOCZKOWIE na MŚ w SIATKÓWCE PLAŻOWEJ - MAZURY 2013 (GALERIA ZDJĘĆ)

Mecz pokazowy skoczkowie rozegrali o godzinie 16.00, na boisku głównym, przed finałowym zmaganiem mężczyzn o Mistrzostwo Świata. Po obu stronach siatki skoczkowie stanęli jak rasowi zawodnicy plażówki. Maciej Kot wraz z Krzysztofem Miętusem walczyli o każdą piłkę z Kamilem Stochem i Dawidem Kubackim. Pierwszy set wygrała para Kot/Miętus, drugiego wygrali reprezentacyjni koledzy. Drugi set toczył się w luźniejszej atmosferze, do gry włączył się m.in. Bartosz Heller. Po meczu skoczkowie z puszkami Fundacji Herosi, obok wolontariuszy, ruszyli do zbierania pieniążków dla potrzebujących dzieci. 

-„Tutaj bardziej się koncentrujemy żeby nie tylko była dobra zabawa, ale przede wszystkim na tym celu szczytnym, żeby te dzieci tez coś miały od życia” – powiedział Kamil Stoch. 

skoczkowie na m w siatkawce plaowej 20130708 1751513523 - POLSCY SKOCZKOWIE na MŚ w SIATKÓWCE PLAŻOWEJ - MAZURY 2013 (GALERIA ZDJĘĆ)

Atmosfera była niezwykle gorąca, nie tylko przez upalne słońce, ale również żywiołowo dopingujących kibiców, pod wrażeniem był Dawid Kubacki:

-„Czasami trenujemy, na plaży zdarzyło się nam zagrać na treningach, ale nigdy z taką oprawą”. 

Zdjęcia z meczu można zobaczyć w NASZEJ GALERII oraz na stronie CZASSIATKOWKI.PL oraz fan page’u

Źródło: informacja własna / worldtour.pl

 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz