PRZYGOTOWANIA DO MŚ JUNIORÓW w VAL DI FIEMME IDĄ w DOBRYM KIERUNKU
Kompleks skoczni w Predazzo (fot. FIS)

PRZYGOTOWANIA DO MŚ JUNIORÓW w VAL DI FIEMME IDĄ w DOBRYM KIERUNKU

predazzo berkutschi - PRZYGOTOWANIA DO MŚ JUNIORÓW w VAL DI FIEMME IDĄ w DOBRYM KIERUNKU

W dniach 26-27 czerwca, przedstawiciele FIS – Chika Yoshida, Horst Tielmann, Toni Guggemoos i Michal Lamplot, skontrolowali trasy biegowe i skocznie narciarskie w Val di Fiemme. Komitet Organizacyjny przedstawił stan przygotowań do Mistrzostw Świata Juniorów (27 stycznia – 3 lutego 2014 roku) oraz plany działań na najbliższe miesiące. Od ostatniej zimy obiekty zmagań sportowców nie były restaurowane. Przed nadchodzącymi zawodami muszą być wprowadzone na nich jednak tylko drobne poprawki. Inspekcja FIS dotyczyła ponadto programu Mistrzostw, rejestracji, zakwaterowania, logistyki, imprez towarzyszących i ceremonii.

 

Horst Tielmann, Koordynator Pucharu Kontynentalnego w Skokach Narciarskich podkreślił: „Inspekcja przebiegła pomyślnie i jesteśmy na dobrej drodze. Organizatorzy Val di Fiemme są bardzo doświadczeni i z entuzjazmem podchodzą do nadchodzących Mistrzostw Świata. Jesteśmy przekonani, że możemy po raz kolejny zobaczyć wspaniałe i udane zawody.”

Ścisła współpraca będzie kontynuowana w najbliższych miesiącach, a następna sesja koordynacyjna odbędzie się na początku października 2013, podczas dorocznych Jesiennych Spotkań FIS w Zurychu.

Źródło: fis-ski.com

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz