POLACY LATALI NA SŁOWACJI

POLACY LATALI NA SŁOWACJI

Zyla Piotr J.Bodzianny - POLACY LATALI NA SŁOWACJI

Nasza reprezentacja w składzie Kamil Stoch, Piotr Żyła, Maciej Kot, Dawid Kubacki i Krzysztof Miętus wraz z trenerem Łukaszem Kruczkiem odwiedzili Tatralandię w Liptovským Mikulášu. Skorzystali z możliwości przetestowania symulatora swobodnego spadania Skydiving.

 

Na własnej skórze poczuli, co to znaczy Indoor Skydiving. Piotr Żyła i Maciej Kot podzielili się wrażeniami na swoich Facebook’owych profilach:

„Zwarci i gotowi:-) nie jest to wyprawa na księżyc jak by sie zdało:-) a wyprawa na marsa z misją „wspomóc Łazika”:-) tak jakby, ale też nie:-P po prostu byliśmy sobie polatać:-) a frajda była kosmiczna:-P” – pisze Piotr Żyła, wstawiając zdjęcie kadry w specjalnych kombinezonach.

„Dzisiaj w ramach „odskoczni” od normalnych treningów byliśmy na Słowacji, w Tatralandii, gdzie właśnie wybudowano urządzenie do Skydivingu 😀 Popróbowaliśmy trochę polatać w inny sposób i sprawiało nam to dużo frajdy. Polecam wszystkim 😀 !!!” – napisał z kolei Maciej Kot.

Podobny obiekt powstanie niedługo w Polsce. Na granicy Warszawy i Ożarowa Mazowieckiego powstaje właśnie Aerotunel, którego otwarcie planowane jest jeszcze w tym roku.

Źródło: Facebook

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz