FIS CUP VILLACH – LISTY STARTOWE KOBIET i MĘŻCZYZN

FIS CUP VILLACH – LISTY STARTOWE KOBIET i MĘŻCZYZN

fis logo - FIS CUP VILLACH - LISTY STARTOWE KOBIET i MĘŻCZYZN

Dzisiejsze zmagania na skoczni Alpenarena w Villach (K-90 / HS-98) zainaugurują FIS Cup w sezonie 2013/2014. Program zawodów jest dostępny TUTAJ. Przedstawiamy ponadto listy startowe – zarówno konkursu kobiet, jak i mężczyzn.

 

Lista startowa konkursu FIS Cup kobiet w Villach:

Lp.

zawodnik

kraj

1.

Katharina Althaus

GER

2.

Barbara Klinec

SLO

3.

Spela Rogelj

SLO

4.

Ursa Bogataj

SLO

5.

Anna Haefele

GER

6.

Maja Vtic

SLO

7.

Laura Kummer

AUT

8.

Michaela Kranzl

AUT

9.

Julia Huber

AUT

10.

Melanie Faisst

GER

11.

Marie Hoyau

FRA

12.

Anja Javorsek

SLO

13.

Katja Pozun

SLO

14.

Ulrike Graessler

GER

15.

Katharina Keil

AUT

16.

Chiara Hoelzl

AUT

17.

Eva Logar

SLO

18.

Elisabeth Raudaschl

AUT

19.

Svenja Wuerth

GER

20.

Stefaniya Nadymova

RUS

21.

Lisa Wiegele

AUT

22.

Maja Pograjc

SLO

23.

Alexandra Kustova

RUS

24.

Veronica Gianmoena

ITA

25.

Juliane Seyfarth

GER

26.

Sonja Schoitsch

AUT

27.

Anastasiya Gladysheva

RUS

28.

Irina Avvakumova

RUS

29.

Daria Grushina

RUS

30.

Ema Klinec

SLO

31.

Dana Vasilica Haralambie

ROU

32.

Sofya Tikhonova

RUS

Jak widać w najsilniejszym składzie pojawiły się w Austrii Słowenki i Niemki i można przypuszczać, że to właśnie one będą nadawać ton rywalizacji.

 

Lista startowa konkursu FIS Cup mężczyzn w Villach:

Lp.

zawodnik

kraj

1.

Patrick Leitner

AUT

2.

Daniel Keil

AUT

3.

Kevin Goeschl

AUT

4.

Maximilian Steiner

AUT

5.

Markus Gruber

AUT

6.

Patrick Kogler

AUT

7.

Thomas Hofer

AUT

8.

Martin Diess

AUT

9.

Markus Rupitsch

AUT

10.

Ayberk Demir

TUR

11.

Federico Cecon

ITA

12.

Maximilian Kaiser

GER

13.

Rozle Zagar

SLO

14.

Mustafa Ozstasyonar

TUR

15.

Kanat Khamitov

KAZ

16.

David Krapez

SLO

17.

Muhammet Irfan Cintimar

TUR

18.

Halvor Enger Granerud

NOR

19.

Yury Samsonov

RUS

20.

Vadim Shishkin

RUS

21.

Ziga Tomazin

SLO

22.

Gasper Vodan

SLO

23.

Daniele Varesco

ITA

24.

Faik Yuksel

TUR

25.

Alexey Kamynin

RUS

26.

Mario Mendel

AUT

27.

Samet Karta

TUR

28.

Rok Zima

SLO

29.

Marco Grigoli

SUI

30.

Fatih Arda Ipcioglu

TUR

31.

Mikhail Nazarov

RUS

32.

Luka Plestenjak

SLO

33.

Dejan Judez

SLO

34.

Zeno di Lenardo

ITA

35.

Sabirzhan Muminov

KAZ

36.

Roland Rokita

AUT

37.

Alexander Khalezov

RUS

38.

Stanisław Biela

POL

39.

Tobias Birchler

SUI

40.

Daniel Fudel

GER

41.

Pavel Kolmakov

KAZ

42.

Constantin Ro Buzescu Purice

ROU

43.

Sergey Kulikov

RUS

44.

Gasper Klinec

SLO

45.

Jakub Wolny

POL

46.

Thomas Ortner

AUT

47.

Lars Antonissen

NED

48.

Samuel Wiget

SUI

49.

Gasper Martincic

SLO

50.

Stefan Valentin Blega

ROU

51.

Franz Roeder

GER

52.

Gabriel Karlen

SUI

53.

Killian Peier

SUI

54.

Pascal Bodmer

GER

55.

Daniel Huber

AUT

56.

Alexander Hayboeck

AUT

57.

Andreas Schuler

SUI

58.

Martin Schmid

AUT

59.

Niclas Wangler

GER

60.

Florian Gugg

AUT

61.

Ziga Mandl

SLO

62.

Adam Ruda

POL

63.

Stefan Huber

AUT

64.

Luca Egloff

SUI

65.

Pascal Egloff

SUI

66.

Robert Valentin Tatu

ROU

67.

Eduard Torok

ROU

68.

Michael Lunardi

ITA

69.

Markus Eggenhofer

AUT

70.

Pascal Sommer

SUI

71.

Ruben de Wit

NED

72.

Iulian Sorin Pitea

ROU

73.

Remus Tudor

ROU

74.

Kevin Horlacher

GER

75.

Michael Dreher

GER

76.

David Winkler

GER

77.

Daniel Althaus

GER

78.

Tobias Bogner

GER

79.

David Unterberger

AUT

  

informacja własna

 

 

 

 

Podziel się: