SKŁAD POLAKÓW NA LGP w HINTERZARTEN

SKŁAD POLAKÓW NA LGP w HINTERZARTEN

kruczek lukasz b.leja - SKŁAD POLAKÓW NA LGP w HINTERZARTEN

Trener kadry A – Łukasz Kruczek ogłosił po dzisiejszych zawodach o Puchar Prezesa PZN nazwiska skoczków, którzy wezmą udział w inauguracji Letniej Grand Prix w Hinterzarten. „Dzisiejsze zawody nie miały wpływu na skład reprezentacji na Hinterzarten, on od kilku dni jest już wybrany. Dziś uzyskaliśmy tylko potwierdzenie naszych decyzji.” – powiedział szkoleniowiec.

 

Do Niemiec pojadą skoczkowie kadry A: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Maciej Kot, Dawid Kubacki i Krzysztof Miętus, a także dwóch juniorów – Bartłomiej Kłusek i Krzysztof Biegun, który znakomicie rozpoczął letni sezon miejscami na podium w zawodach Pucharu Kontynentalnego.

Dziś uzyskaliśmy tylko potwierdzenie naszych decyzji. Cieszy to, że mamy wysoko kolejnych zawodników, których wcześniej tutaj nie było w rywalizacji. W tej chwili potwierdzają, że dobre wyniki z pierwszych tego lata konkursów Pucharu Kontynentalnego to nie był przypadek, tylko dalej są w dobrej dyspozycji. Zawodnicy z kadry A skaczą teraz odrobinę słabiej, ponieważ zafundowaliśmy im tydzień mocniejszego treningu. Dużo trenowali, a na koniec wystąpili w zawodach, mają prawo być trochę podmęczeni. To normalna kolej rzeczy” – zapewnił Kruczek.

Przypomnijmy, że LGP 2013 rozpocznie się już w przyszłym tygodniu – wszystkie informacje dotyczące zawodów w Hinterzarten można znaleźć TUTAJ.

Źródło: Alicja Kosman / PZN

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz