ADAM MAŁYSZ dla SkokiPolska: „PO RAZ KOLEJNY NASI UDOWODNILI, ŻE SĄ W POLSCE I NIE TYLKO W POLSCE JEDNYMI Z NAJLEPSZYCH, A TUTAJ NAJLEPSZYMI”

ADAM MAŁYSZ dla SkokiPolska: „PO RAZ KOLEJNY NASI UDOWODNILI, ŻE SĄ W POLSCE I NIE TYLKO W POLSCE JEDNYMI Z NAJLEPSZYCH, A TUTAJ NAJLEPSZYMI”

malysz adam b.leja - ADAM MAŁYSZ dla SkokiPolska: „PO RAZ KOLEJNY NASI UDOWODNILI, ŻE SĄ W POLSCE I NIE TYLKO W POLSCE JEDNYMI Z NAJLEPSZYCH, A TUTAJ NAJLEPSZYMI”

Kilka dni temu pojawiła się informacja odnośnie obecności Adama Małysza na skoczni Wisła-Malinka podczas konkursów Letniego Grand Prix. Najbardziej rozpoznawalny polski sportowiec, mimo, że już zakończył aktywną karierę skoczka narciarskiego, był obecny na konkursie drużynowym. Niewątpliwie postawa polskich skoczków ucieszyła Orła z Wisły.

Gdy Adam Małysz pojawił się na skoczni wśród kibiców przebiegł odgłos zachwytu, a ci znajdujący się najbliżej byłego mistrza skandowali jego imię i prosili o chwilę na autograf lub zdjęcie. Adam Małysz nie odmawiał.

Po zwycięskim dla Polaków konkursie drużynowym, były skoczek udzielił nam krótkiej wypowiedzi. Pytany o wrażenia z rywalizacji odpowiedział: -„Bardzo fajnie, na pewno cieszymy się, że publiczność dopisała i przede wszystkim Polacy zdeklasowali innych. Także cieszymy się wszyscy, że po raz kolejny nasi udowodnili, że są w Polsce i nie tylko w Polsce jednymi z najlepszych, a tutaj najlepszymi”.

Adam Małysz wiele razy wspominał, że śledzi wyniki naszej kadry i dopinguje swoich byłych kolegów. Zapytany o swoje zdanie o polskiej ekipie mówi: -„ Na pewno mogę powiedzieć, że można się tylko cieszyć, że mamy takie zaplecze, że mamy takich zawodników i, że tak dobrze skaczą. Mamy też młodzież, która cały czas dochodzi, to jest na pewno dla nas dużym plusem. Cieszymy się z tego powodu. A resztę, to już chłopaki pokazują na skoczni w którym miejscu są i to jest bardzo cieszące.”

Adam Małysz nie wyklucza, że będzie jeszcze na żywo obserwował starty polskiej ekipy w Letnim Grand Prix, jednak nie ukrywa, że będzie to trudne do pogodzenia z etapem przygotowań do startów w rajdach samochodowych.

Wypowiedź Adama Małysza można obejrzeć niżej:

{youtube}R3tSrErU17U&feature=youtu.be{/youtube}

Informacja własna

Podziel się:

Dodaj komentarz