LGP COURCHEVEL – ZAPOWIEDŹ, PROGRAM

LGP COURCHEVEL – ZAPOWIEDŹ, PROGRAM

courchevel le.praz skisprungschanzen - LGP COURCHEVEL - ZAPOWIEDŹ, PROGRAM

Przed nami kolejne zawody z cyklu Letniej Grand Prix. Na skoczniach Le Praz (HS-96 i HS 132) we francuskim Courchevel ponownie spotkają się skoczkinie i skoczkowie. Rywalizować będą w ramach konkursu mieszanego oraz konkursów indywidualnych. Po raz pierwszy w historii panie będą skakać oficjalnie na dużej skoczni latem. 

 

Program LGP w Courchevel (transmisje/relacje):

  • 14.08.2013 r. (środa)
    • 9:00 – oficjalny trening mężczyzn HS 132
    • 10:30 – oficjalny trening pań HS 132
    • 17:00 – seria próbna przed konkursem mieszanym HS 132
    • 18:00 – KONKURS MIESZANY HS 132 (Eurosport)
  • 15.08.2013 r. (czwartek)
    • 9:00 – oficjalny trening mężczyzn HS 132
    • 10:30 – kwalifikacje mężczyzn HS 132
    • 12:00 – trening pań HS 96
    • 13:00 – kwalifikacje (lub seria próbna) pań HS 96
    • 14:00 – KONKURS INDYWIDUALNY PAŃ HS 96 (Eurosport)
    • 17:45 – seria próbna mężczyzn HS 132
    • 19:00 – KONKURS INDYWIDUALNY MĘŻCZYZN HS 132 (Eurosport)

Relacje LIVE będą także dostępne w serwisie Berkutschi.com

 

Lista startowa treningów mężczyzn:

Lp.

zawodnik

kraj

1.

David Viry

FRA

2.

Fredrik Bjerkeengen

NOR

3.

Marco Grigoli

SUI

4.

Andrea Morassi

ITA

5.

Alexey Pchelnitsev

KAZ

6.

Markus Schiffner

AUT

7.

Seou Choi

KOR

8.

Alexandre Mabboux

FRA

9.

Jaka Hvala

SLO

10.

Marinus Kraus

GER

11.

Anders Fannemel

NOR

12.

Nicolas Mayer

FRA

13.

Kaarel Nurmsalu

EST

14.

Ulrich Wohlgenannt

AUT

15.

Heung-Chul Choi

KOR

16.

Yuta Watase

JPN

17.

Kim Rene Elverum Sorsell

NOR

18.

Jurij Tepes

SLO

19.

Roberto Dellasega

ITA

20.

Ronan Lamy Chappuis

FRA

21.

Michael Glasder

USA

22.

Ilmir Hazetdinov

RUS

23.

Thomas Diethart

AUT

24.

Denis Kornilov

RUS

25.

Radik Zhaparov

KAZ

26.

Krzysztof Miętus

POL

27.

Nicholas Fairall

USA

28.

Christoph Stauder

AUT

29.

Andreas Stjernen

NOR

30.

Jernej Damjan

SLO

31.

Dimitry Ipatov

RUS

32.

Dusty Korek

CAN

33.

Robert Kranjec

SLO

34.

Rune Velta

NOR

35.

Stefan Hula

POL

36.

Mikhail Maksimochkin

RUS

37.

Daniel Wenig

GER

38.

Pascal Egloff

SUI

39.

Vladimir Zografski

BUL

40.

Mackenzie Boyd-Clowes

CAN

41.

Junshiro Kobayashi

JPN

42.

Jan Ziobro

POL

43.

Reruhi Shimizu

JPN

44.

Davide Bresadola

ITA

45.

Nejc Dezman

SLO

46.

Piotr Żyła

POL

47.

Vincent Descombes Sevoie

FRA

48.

Antonin Hajek

CZE

49.

Lauri Asikainen

FIN

50.

Karl Geiger

GER

51.

Peter Prevc

SLO

52.

Noriaki Kasai

JPN

53.

Gregor Deschwanden

SUI

54.

Dawid Kubacki

POL

55.

Lukas Hlava

CZE

56.

Simon Ammann

SUI

57.

Daiki Ito

JPN

58.

Janne Ahonen

FIN

59.

Tom Hilde

NOR

60.

Jan Matura

CZE

61.

Andreas Wank

GER

62.

Taku Takeuchi

JPN

63.

Roman Koudelka

CZE

64.

Kamil Stoch

POL

65.

Michael Neumayer

GER

66.

Matjaz Pungertar

SLO

67.

Maciej Kot

POL

68.

Richard Freitag

GER

69.

Andreas Wellinger

GER

Lista startowa treningów kobiet:

Lp.

zawodnik

kraj

1.

Marie Hoyau

FRA

2.

Anastasiya Gladysheva

RUS

3.

Katharina Keil

AUT

4.

Evelyn Insam

ITA

5.

Sarah Hendrickson

USA

6.

Chiara Hoelzl

AUT

7.

Michaela Dolezelova

CZE

8.

Daria Grushina

RUS

9.

Pauline Hessler

GER

10.

Lindsey Van

USA

11.

Manuela Malsiner

ITA

12.

Ayumi Watase

JPN

13.

Abby Hughes

US

14.

Roberta d’Agostina

ITA

15.

Lucie Mikova

CZE

16.

Misaki Shigeno

JPN

17.

Ema Klinec

SLO

18.

Alissa Johnson

USA

19.

Lisa Demetz

ITA

20.

Jessica Jerome

USA

21.

Stefaniya Nadymova

RUS

22.

Vladena Pustkova

CZE

23.

Wendy Vuik

NED

24.

Bigna Windmueller

SUI

25.

Elena Runggaldier

ITA

26.

Seiko Koasa

JPN

27.

Julia Kykkaenen

FIN

28.

Atsuko Tanaka

CAN

29.

Taylor Henrich

CAN

30.

Spela Rogelj

SLO

31.

Ursa Bogataj

SLO

32.

Katharina Althaus

GER

33.

Melanie Faisst

GER

34.

Julia Clair

FRA

35.

Carina Vogt

GER

36.

Coline Mattel

FRA

37.

Eva Logar

SLO

38.

Ulrike Graessler

GER

39.

Yurina Yamada

JPN

40.

Lea Lemare

FRA

41.

Irina Avvakumova

RUS

42.

Svenja Wuerth

GER

43.

Yuki Ito

JPN

44.

Jacqueline Seifriedsberger

AUT

45.

Maja Vtic

SLO

46.

Katja Pozun

SLO

47.

Sara Takanashi

JPN

  

informacja własna

 

 

 

Podziel się: