LGP HAKUBA – PROGRAM, LISTA STARTOWA

LGP HAKUBA – PROGRAM, LISTA STARTOWA

 Hakuba skocznie.olimpijskie - LGP HAKUBA - PROGRAM, LISTA STARTOWA

Już w najbliższych dniach (23-24 sierpnia) w japońskiej Hakubie na skoczni olimpijskiej K-120 (HS 131) odbędzą się kolejne konkursy Letniej Grand Prix. Zmagania poprzedzą jutrzejsze kwalifikacje. 

 

Program LGP w Hakubie:

  • 22 sierpnia 2013 (czwartek):
    • 10:00 – oficjalny trening (3 serie)
  • 23 sierpnia 2013 (piątek):
    • 10:30 – seria próbna
    • 11:30 – KONKURS INDYWIDUALNY
  • 24 sierpnia 2013 (sobota):
    • 10:30 – kwalifikacje
    • 11:30 – KONKURS INDYWIDUALNY

LISTA STARTOWA

PLAN RELACJI (Berkutschi)

Przypomnijmy, że rekordzistą obiektu jest Simon Ammann, który w 2009 roku poszybował na odległość 136 metrów. Przed rokiem w Hakubie dwukrotnie triumfował Andreas Wank, a w pierwszym dniu zmagań na trzecim stopniu podium uplasował się nasz reprezentant – Dawid Kubacki. 

 

Lista startowa jutrzejszego konkursu:

Lp.

zawodnik

kraj

1.

Taro Takayanagi

JPN

2.

Kazuyoshi Funaki

JPN

3.

Fumihisa Yumoto

JPN

4.

Sho Suzuki

JPN

5.

Shota Tanaka

JPN

6.

Takanobu Okabe

JPN

7.

Heung-Chul Choi

KOR

8.

Nicholas Fairall

USA

9.

Marat Zhaparov

KAZ

10.

Ilmir Hazetdinov

RUS

11.

Chil-Ku Kang

KOR

12.

Andraz Pograjc

SLO

13.

Dimitry Ipatov

RUS

14.

Alexey Korolev

KAZ

15.

Grzegorz Miętus

POL

16.

Vladislav Boyarintsev

RUS

17.

Krzysztof Leja

POL

18.

Dusty Korek

CAN

19.

Borek Sedlak

CZE

20.

Mikhail Maksimochkin

RUS

21.

Jurij Tepes

SLO

22.

Aleksander Zniszczoł

POL

23.

Robert Kranjec

SLO

24.

Markus Eisenbichler

GER

25.

Tomas Zmoray

SVK

26.

Rok Justin

SLO

27.

Michael Glasder

USA

28.

Klemens Murańka

POL

29.

Stephan Leyhe

GER

30.

Marinus Kraus

GER

31.

Junshiro Kobayashi

JPN

32.

Yuta Watase

JPN

33.

Bartłomiej Kłusek

POL

34.

Jernej Damjan

SLO

35.

Nejc Dezman

SLO

36.

Noriaki Kasai

JPN

37.

Cestmir Kozisek

CZE

38.

Mackenzie Boyd-Clowes

CAN

39.

Daniel Wenig

GER

40.

Antonin Hajek

CZE

41.

Reruhi Shimizu

JPN

42.

Daiki Ito

JPN

43.

Gregor Deschwanden

SUI

44.

Jan Ziobro

POL

45.

Krzysztof Biegun

POL

46.

Simon Ammann

SUI

47.

Taku Takeuchi

JPN

48.

Matjaz Pungertar

SLO

 

informacja własna

 

 

Podziel się: