NORWEGOWIE I ICH TRENING NA BUNGEE

NORWEGOWIE I ICH TRENING NA BUNGEE

norwegowie s.piwowar - NORWEGOWIE I ICH TRENING NA BUNGEEKadra A norweskich skoczków zrezygnowała z wzięcia udziału w konkursie LGP w japońskiej Hakubie i postanowiła potrenować w austriackim Stams. Poza standardowymi treningami na skoczni austriacki szkoleniowiec zapewnił swoim podopiecznym inny, dość nietypowy trening. 

 

Trening na skoczni był bardzo udany. Małymi krokami idziemy do przodu. Jest zdecydowanie lepiej niż w ubiegłych tygodniach” – skomentował przygotowania swoich zawodników Alexander Stoeckl.

W programie poza technicznym doskonaleniem skoków poszczególnych zawodników były także inne testy, które miają na celu doporowadzić Norwegów do jak najlepszej formy na IO. Następnie Stoeckl zabrał swoich podopiecznych na Europabruecke, znajdujący sie nieopodal Innsbrucku, aby oddali swoje skoki na bungee. SKoczkowie mieli sporo zabawy podczas tak odmiennego trenigu. Anders Fannemel, kiedy już „wylądował” na ziemi skomentował to krótko, lecz treściwie: „to było szalone ale jednocześnie fantastyczne!

Na koniec Norwegowie udzielili kilku wywiadów, wzieli udział w sesji zdjeciowej i udali się do hotelu na zasłużony odpoczynek, aby nazajutrz wrócić już do starych i sprawdzonych metod szkoleniowych.

Źródło: sportsplanet.at

Podziel się:

Dodaj komentarz