You are currently viewing JAN ZIOBRO dla SkokiPolska: „MAMY DOBRY SYSTEM SZKOLENIOWY, TERAZ SĄ TEGO EFEKTY” (WIDEO)

JAN ZIOBRO dla SkokiPolska: „MAMY DOBRY SYSTEM SZKOLENIOWY, TERAZ SĄ TEGO EFEKTY” (WIDEO)

Ziobro Jan B.Leja - JAN ZIOBRO dla SkokiPolska: "MAMY DOBRY SYSTEM SZKOLENIOWY, TERAZ SĄ TEGO EFEKTY" (WIDEO)

Jan Ziobro zdobył dziś tytuł Letniego Mistrza Polski w Zakopanem. 22-letni zawodnik reprezentujący WKS Zakopane był bardzo zadowolony ze swojego występu. „Na pewno nastroje dobre po zwycięstwie, skoki były dzisiaj dobre, to był mój dzień, jestem zadowolony. Dziękuję trenerom za przygotowanie, współpracę i wszystkie rady, jakie mi do tej pory dali. Czekamy teraz na zimę – by było dobrze, a będziemy się dalej cieszyć” – powiedział tuż po konkursie.

 

Polski zawodnik zapytany o powody wzrostu swojej dyspozycji, powiedział, że nie zmienił sposobu treningu. „Jedyne co zmieniłem to narty – gorący temat teraz. Są dobre. Współpraca ze Sport2000 układa się naprawdę fajnie. W przygotowaniach nie zmieniłem nic. Od jakiegoś czasu mieliśmy dobry system szkoleniowy, dobry sztab, który nas prowadził, a teraz są tego efekty i chwała im za to.” – powiedział.

Ziobro odniósł się też do poziomu rywalizacji w polskiej kadrze: „Jest teraz dużo zawodników, pewnie taka dziesiątka. Jak nie jeden to drugi wygrywa, każdy ma na to szanse. Dzisiaj to był akurat mój dzień. Nie można jednak zapomnieć o chłopakach, którzy dalej skaczą dobrze. Wszyscy są teraz godnymi rywalami.”

Nowy Mistrz Polski przyznał też, że odczuwa już trudy letniego sezonu: „Na pewno przydałby się jakiś odpoczynek przed konkursami zimowymi, bo już jest dużo tych startów i startuję od samego początku. Odczułem to już po Japonii. Są w planie wakacje, pewnie pojedziemy z całym sztabem.”

 

{youtube}Zc7sdm8GWzk{/youtube}

 

rozmawiał Bartosz Leja

 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz