LGP HINZENBACH – ZAPOWIEDŹ, SKŁAD POLAKÓW

LGP HINZENBACH – ZAPOWIEDŹ, SKŁAD POLAKÓW

hinzenbach - LGP HINZENBACH - ZAPOWIEDŹ, SKŁAD POLAKÓW

Już w czasie najbliższego weekendu w austriackim Hinzenbach odbędą się przedostatnie zawody z cyklu Letniej Grand Prix 2013. Areną zmagań będzie normalna skocznia – Aigner-Schanze (K-85 / HS-94). Przedstawiamy program tych zawodów oraz skład polskiej drużyny.

 

Program LGP w Hinzenbach:

  • 28 września 2013 (sobota):
    • 15:00 – oficjalny trening
    • 17:00 – kwalifikacje
  • 29 września (niedziela):
    • 13:00 – seria próbna
    • 14:00 – KONKURS INDYWIDUALNY (Eurosport)

Relacje z treningów i konkursu można także śledzić na portalu Berkutschi.com.

 

Tymczasem trener polskiej kadry – Łukasz Kruczek ogłosił nazwiska zawodników, którzy wystąpią w Hinzenbach. W porównaniu ze wstępnym składem nastąpiła tylko jedna zmiana – Bartłomieja Kłuska zastąpi Krzysztof Biegun. Do Austrii udadzą się zatem: Kamil Stoch, Maciej Kot, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Jan Ziobro, Klemens Murańka oraz Krzysztof Biegun.

Jak zapowiedział Kruczek, skład na finałowe zawody LGP, które odbędą się w niemieckim Klingenthal, zostanie podany w terminie późniejszym, ponieważ może się nieco różnić od tego na Hinzenbach.

Przypomnijmy, że przed rokiem w Hinzenbach triumfował Maciej Kot, drugi był Severin Freund, a trzeci – Taku Takeuchi. Oficjalnym rekordzistą obiektu jest Anders Fannemel, który również przed rokiem skoczył tam 95,5 metra.

Źródło: informacja własna / pzn.pl

 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz