FIS Cup Pań RASNOV – WYNIKI TRENINGÓW, ZAWODY BEZ POLEK

FIS Cup Pań RASNOV – WYNIKI TRENINGÓW, ZAWODY BEZ POLEK

fis logo - FIS Cup Pań RASNOV - WYNIKI TRENINGÓW, ZAWODY BEZ POLEK

Dzisiaj odbyły się trzy oficjalne treningi przed żeńskim konkursem FIS Cup w Rasnovie. Panie skakały na obiekcie średnim (Trambulină Valea Cărbunării K-64 / HS-71). Najlepsza we wszystkich trzech seriach okazała się Japonka – Haruka Iwasa.

 

W każdej serii treningowej czołowa trójka składała się z reprezentantek Kraju Kwitnącej Wiśni. W pierwszym treningu najlepsza Iwasa skoczyła 63 metry. Druga była Yuka Kobayashi (58 m), a trzecia Jun Muruyama (56,5 m).

W drugim treningu Iwasa skoczyła ponownie 63 metry i wyprzedziła dwie swoje rodaczki. Drugie miejsce zajęła Yun Muruyama (62 m), a trzecie Miuzki Yamaguchi (61,5 m). 

W trzecim treningu Iwasa poprawiła swoje poprzednie próby o pół metra (63,5 m). Za nią uplasowały się: 2. Yuka Seto (61,5 m) i 3. Jun Muruyama (61 m).

PEŁNE WYNIKI TRENINGÓW (Ewoxx)

Pomimo wcześniejszych zapowiedzi, że Polki (Magdalena Pałasz, Joanna Szwab) pojawią się na zawodach FIS Cup w Rumunii, niestety – pozostały one w kraju. Decyzją tą zaskoczone były same skoczkinie, a została ona podjęta na kilka dni przed wyjazdem, w związku z czym zarówno Pałasz, jak i Szwab widnieją na listach startowych. 

informacja własna

 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz