You are currently viewing HANNU LEPISTOE ZAWITA DO SZCZYRKU

HANNU LEPISTOE ZAWITA DO SZCZYRKU

lepistoe malysz - HANNU LEPISTOE ZAWITA DO SZCZYRKU

Fiński trener, przy którym Adam Małysz zdobywał m.in. olimpijskie srebra w Vancouver, po raz kolejny zawita do Polski. Lepistoe będzie gościem w Szkole Mistrzostwa Sportowego Szczyrk w Buczkowicach w połowie października.

Fin gościł już w Beskidach przed rokiem, uczestnicząc m. in. w treningach uczniów tej szkoły i rozmowach z tamtejszymi trenerami. W wypowiedziach dla mediów i władz pochwalał pracę jaką wykonują młodzi adepci skoków. Już wówczas wieszczył naszym talentom rozwój i wkroczenie do pierwszej reprezentacji.

Dziś absolwenci tej szkoły- Krzysztof Biegun i Aleksander Zniszczoł- bez kompleksów wchodzą do kadry narodowej i światowych skoków, odpłacając się dobrymi występami.

Przyjazd Hannu Lepistoe planowany jest na 14 października po południu i potrwa do 18 października. Zadowolenia z tego faktu nie kryje Jarosław Konior, dyrektor SMS Szczyrk.  –O skokach narciarskich wie wszystko, potrafi o nich opowiadać bez końca, o czym przekonał nas już podczas poprzednich wizyt w naszej placówce. Dla nas zaszczytem jest, że znów pozytywnie odpowiedział na zaproszenie. Ponowna wizyta trenera Lepistoe przyniesie korzyści dla trenerów i ich podopiecznych szkoły.

 

źródło: materiały prasowe SMS Szczyrk/ pzn.pl

 

 

Dodaj komentarz