MACIEJ KOT AMBASADOREM KAMPANII „DZIĘKUJĘ CI, MAMO”

MACIEJ KOT AMBASADOREM KAMPANII „DZIĘKUJĘ CI, MAMO”

kot maciej a.sierotnik - MACIEJ KOT AMBASADOREM KAMPANII "DZIĘKUJĘ CI, MAMO"Maciej Kot dołączył właśnie do najlepszych i został ambasadorem akcji, firmy Procter & Gamble „Dziękuję Ci, mamo”. Jest to już druga odsłona tej kampanii.


„Niedawno ruszyła kampania Procter & Gamble „Dziękuję Ci mamo,” w której mam przyjemność brać udział razem z moją mamą 🙂 Myślę, że jest to fajna okazja i sposób do podziękowania mojej mamie za cały trud włożony w moje wychowanie i przygotowanie do życia 🙂 […]” – tak o tym projekcie Maciek Kot napisał na swoim facebook’u.

Pierwsza odsłona akcji miała miejsce podczas IO w Londynie, gdzie m.in jej ambasadorem był Michael Phelps. Kampania „Dziękuję Ci, Mamo” ma na celu oddanie hołdu matkom sportówców, za trud i wsparcie włożone w wychowanie w swoich dzieci oraz w drodze na szczyt.

W drugiej odsłonie akcji, która została zorganizowana z okazji IO w Sochi, biorą udział najlepsi zimowi sportowcy m.in: Lindsey Vonn (mistrzyni olimpijska w narciarstwie alpejskim z USA), Felix Neureuther (narciarz alpejski z Niemiec), Sven Kramer (mistrz olimpijski w łyżwiarstwie szybkim z Holandii), Elena Ilynikh (łyżwiarka figurowa z Rosji), Evgeni Malkin (hokeista z Rosji).
Sportowcy ci wystąpią także w spotach reklamowych produktów wspierających P&G.

W Polsce ambasadorami tej akcji zostali: Maciej Kot, Paulina Maciuszek (biegi narciarskie) oraz Katarzyna Bachleda-Curuś (łyżwiarstwo szybkie).

 

berkutschi.com/facebook Macieja Kota

Podziel się:

Dodaj komentarz