POLSKIE SKOCZKINIE PRZYGOTOWUJĄ SIĘ DO DEBIUTU w PŚ

POLSKIE SKOCZKINIE PRZYGOTOWUJĄ SIĘ DO DEBIUTU w PŚ

Palasz Magdalena trening - POLSKIE SKOCZKINIE PRZYGOTOWUJĄ SIĘ DO DEBIUTU w PŚ

Magdalena Pałasz i Joanna Szwab – polskie skoczkinie narciarskie, które już na początku grudnia zadebiutują w zawodach Pucharu Świata intensywnie przygotowują się do nadchodzącej zimy.

 

Joanna ma za sobą kilka jednostek treningowych na skoczni K-70 w Szczyrku-Skalitem, z kolei Magdalena oddawała skoki na Średniej Krokwi (K-85) w Zakopanem. Obecnie obie zawodniczki są w trakcie intensywniejszych treningów siłowych i skocznościowych, w związku z czym większość czasu spędzają na siłowni. „Treningi są dużo cięższe niż wcześniej” – przyznała Szwab.

Szwab Joasia fot.B.Leja - POLSKIE SKOCZKINIE PRZYGOTOWUJĄ SIĘ DO DEBIUTU w PŚNasze reprezentantki znajdują pozytywy w swoich skokach i zauważają ciągły progres. Przyznają jednocześnie, że przed nimi sporo pracy, której towarzyszyć jednak musi rozwaga. „Jak idzie się na spokojnie, to skoki są dość dobre” – zaznacza Magdalena Pałasz.

Prawdopodobnie 25, albo 26 listopada Polki udadzą się do Ramsau, aby pierwszy raz w tym sezonie poskakać na śniegu, jest to jednak uzależnione od warunków pogodowych.

Przypomnijmy, że obecnie w planach startowych naszych zawodniczek są zawody Pucharu Świata w Lillehammer (6-7 grudnia 2013 – konkurs mieszany i indywidualny) oraz w Hinterzarten (21-22 grudnia 2013 – dwa konkursy indywidualne).

Zapraszamy jednocześnie do polubienia i odwiedzania oficjalnego facebook’owego fan page’a polskich skoczkiń narciarskichktóremu patronuje portal SkokiPolska.pl

 

informacja własna

 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz