You are currently viewing WERNER SCHUSTER: OLIMPIJSKI MEDAL AHONENA MAŁO PRAWDOPODOBNY

WERNER SCHUSTER: OLIMPIJSKI MEDAL AHONENA MAŁO PRAWDOPODOBNY

schuster werner kd - WERNER SCHUSTER: OLIMPIJSKI MEDAL AHONENA MAŁO PRAWDOPODOBNYSezon zimowy rozpocznie się już 23 listopada w niemieckim Klingenthal. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że będzie to sezon pełen wielkich emocji związanych z Igrzyskami Olimpijskimi czy Mistrzostwami Świata w Lotach. Jednak to właśnie najważniejsza impreza czterolecia skłoniła fińskiego weterana, Janne Ahonena, do powrotu na skocznię. Otwarcie mówi, że jego celem jest medal, nawet upragnione złoto. Jednak nie wszyscy wierzą w jego sukces.

 

Trener niemieckiej kadry narodowej Werner Schuster ocenił szanse Fina: „Uważnie śledziłem występy Ahonena podczas Letniej Grand Prix i jestem pod wrażeniem jego formy. Mimo to, jeśli uda mu się zdobyć medal olimpijski – będzie to dowód na to, że nie udało nam się odpowiednio przygotować do tej imprezy".

ahonen janne leja.b - WERNER SCHUSTER: OLIMPIJSKI MEDAL AHONENA MAŁO PRAWDOPODOBNY„W mojej opinii, Ahonen będzie w stanie zajmować miejsca w pierwszej dziesiątce Pucharu Świata. Myślę, że na Turnieju Czterech skoczni uzyska bardzo dobry wynik, szczególnie w Garmisch-Partenkirchen. Jednak jeżeli zdobędzie medal w Soczi, będzie to efektem zaniedbania trenerów innych drużyn, jeśli chodzi o przygotowanie formy swoich podopiecznych. Janne Ahonen jest bardzo silny, ale nie na tyle, żeby wygrywać." – twierdzi Schuster.

Igrzyska Olimpijskie w Soczi odbędą się w dniach 7-24 lutego 2014.

Źródło: tramplin.perm.ru

 

 

 

Dodaj komentarz