„TYPUJ SKOKI ZE SkokiPolska.pl” – START: KLINGENTHAL 2013

„TYPUJ SKOKI ZE SkokiPolska.pl” – START: KLINGENTHAL 2013

{jcomments on}wizualizacja - "TYPUJ SKOKI ZE SkokiPolska.pl" - START: KLINGENTHAL 2013

Zimowy sezon Pucharu Świata 2013/2014 rozpocznie się lada dzień. Z pewnością już wkrótce będzie nam towarzyszyć wiele sportowych emocji. My zapraszamy do typowania skoków narciarskich na portalu SkokiPolska.pl. Dla najlepszych typerów czekają atrakcyjne nagrody.

 

Pierwszą areną zmagań w ramach Pucharu Świata będzie Vogtland Arena w Klingenthal. Odbędzie się tam konkurs drużynowy i indywidualny (program zawodów oraz skłądy kadr TUTAJ). Wszystkich użytkowników (pod warunkiem podania adresu e-mail przy zamieszczaniu komenatarza) zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie „Typuj skoki ze SkokiPolska.pl”. Wystarczy, że w komentarzu pod tym artykułem napiszecie swoje typy na podium konkursu drużynowego oraz indywidualnego. Ponadto podajcie, które miejsce zajmie Polska w konkursie drużynowym oraz które miejsce zajmie najlepszy z Polaków w zmaganiach indywidualnych i kto nim będzie. Za poprawne wytypowanie drużyny/zawodnika, który znajdzie się na podium przyznamy 0,5 punkta, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt. Dodatkowy punkt otrzymacie za właściwe określenie miejsca Polski i najlepszego Polaka.

Na dodanie typów na konkurs drużynowy macie czas do rozpoczęcia 1. serii zawodów sobotnich, a na dodanie typów na konkurs indywidualny – do rozpoczęcia 1. serii zmagań niedzielnych.

Osoba, która w czasie całego weekendu uzbiera największą liczbę punktów zostanie zwycięzcą etapu i wygra nagrodę w postaci oficjalnego autografu Mistrza Świata z Predazzo – Kamila Stocha.

Dodajmy, że zostanie też wprowadzona klasyfikacja typerów dla całego sezonu. Kto w czasie całej zimy uzbiera najwięcej punktów typując zarówno zawody PŚ mężczyzn, jak i kobiet – zdobędzie atrakcyjną nagrodę specjalną. Dla czołówki konkursu również będą przygotowane nagrody. Zapraszmy do zabawy!

ZASADY KONKURSU TUTAJ

redakcja SkokiPolska.pl

 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz