KOFLER BEZ URAZÓW PO UPADKU w KLINGENTHAL

KOFLER BEZ URAZÓW PO UPADKU w KLINGENTHAL

Kofler Andreas Klingenthal J.Piatkowska - KOFLER BEZ URAZÓW PO UPADKU w KLINGENTHALAndreas Kofler nie doznał żadnych poważnych urazów po upadku w dzisiejszym konkursie w Klingenthal. Podejrzenie urazu żeber u Austriaka nie zostało potwierdzone.

 

Kofler miał dużo szczęścia w nieszczęśliwym upadku podczas konkursu indywidualnego w Klingenthal. Po zakantowaniu narty, skoczek z impetem uderzył w bandę okalającą zeskok. Badania rentgenowskie nie potwierdziły jednak urazu żeber.

Główny trener austriacki – Alexander Pointner – podał do mediów następującą informację o stanie zdrowia swojego podopiecznego: „Czuje się dobrze. Oczywiście ma otarcia i powierzchowną ranę na ramieniu. Ale możemy mówić o szczęściu”. Szkoleniowiec cieszy się z faktu, że Kofler podczas upadku nie doznał żadnego złamania.

Bardzo prawdopodobne jest, że Andreas Kofler pojawi się na starcie już podczas zawodów w Kuusamo, zaplanowanych na przyszły weekend. „Postaramy się wszystko wyjaśnić jutro w Innsbrucku. Jeśli dostanie zielone światło, to w środę poleci do Skandynawii” – powiedział Pointner.

Źródło: ÖSV / skispringen.com

 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz