„TYPUJ SKOKI ZE SkokiPolska.pl” – ETAP II: MROŹNE KUUSAMO

„TYPUJ SKOKI ZE SkokiPolska.pl” – ETAP II: MROŹNE KUUSAMO

{jcomments on}kuusamo rukatunturi rukanordicopeningfot - "TYPUJ SKOKI ZE SkokiPolska.pl" - ETAP II: MROŹNE KUUSAMOPrzed nami drugi weekend z zimowym Pucharem Świata w skokach narciarskich. Kolejnym przystankiem będzie mroźne fińskie Kuusamo. Na Rukatunturi skoczkowie w dwch konkursach indywidualnych powalczą o kolejne pucharowe punkty, a Wy możecie powalczyć o nagrody typując podium obu konkursów.

 

Wygraną w tym etapie będzie autograf Mistrza Świata ze skoczni normalnej z Val di Fiemme – Andersa Bardala.

Wszystkich użytkowników (pod warunkiem podania adresu e-mail przy zamieszczaniu komenatarza) zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie „Typuj skoki ze SkokiPolska.pl”. Wystarczy, że w komentarzu pod tym artykułem napiszecie swoje typy na podium konkursu drużynowego oraz indywidualnego. Ponadto podajcie, które najlepszy z Polaków w poszczególnych konkursach i kto nim będzie. Za poprawne wytypowanie zawodnika, który znajdzie się na podium przyznamy 0,5 punkta, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt. Dodatkowy punkt otrzymacie za właściwe określenie miejsca najlepszego Polaka.

Na dodanie typów pierwszych zawodów na macie czas do rozpoczęcia 1. serii w piątek, a na dodanie typów  drugiego konkursu – również do czasu jego rozpoczęcia w sobotę (program i zapowiedź PŚ w Kuusamo TUTAJ).

Dodajmy, że jest prowadzona także klasyfikacja typerów dla całego sezonu. Kto w czasie całej zimy uzbiera najwięcej punktów typując zarówno zawody PŚ mężczyzn, jak i kobiet – zdobędzie atrakcyjną nagrodę specjalną. Dla czołówki konkursu również będą przygotowane nagrody. Zapraszamy do zabawy!

Dokładne zasady konkursu TUTAJ

PŚ mężczyzn (terminarz i klasyfikacja typerów)

 

redakcja

 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz