PAULINE HESSLER KONTUZJOWANA

PAULINE HESSLER KONTUZJOWANA

Hessler Pauline DSV fis ski - PAULINE HESSLER KONTUZJOWANAPodczas treningów w Seefeld, niemiecka skoczkini – Paulina Hessler doznała poważnych obrażeń po upadku. 15-latkę czeka teraz kilkumiesięczna przerwa.

 

Dla Pauliny Hessler sezon zakończył się jeszcze przed oficjalnym jego rozpoczęciem. Niemiecka zawodniczka doznała zerwania więzadła krzyżowego podczas upadku w treningach w austriackim Seefeld. Skoczkini będzie musiała teraz pauzować przez kilka miesięcy. „Zbliżający się okres będzie dla mnie ciężkim czasem, ale byłoby źle, gdybym temu nie podołała” – powiedziała Hessler. Mimo niepowodzenia, młoda Niemka pozostaje optymistką: „Ten sezon odpadł, ale przed mną jeszcze wiele innych”.

Hessler skacze w klubie WSV 08 Lauscha i bardzo dobrze spisała się podczas ostatniego letniego Pucharu Kontynentalnego w tym sezonie. W Lillehammer zajęła 7. i 13. pozycję. Podczas zawodów w Courchevel, w ramach Letniego Grand Prix, zajęła 41. miejsce. Młoda zawodniczka nie miała jeszcze okazji pokazać się na starcie w Pucharze Świata.

Źródło: DSV / skispringen.com

 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz