You are currently viewing EDDIE EDWARDS NA TURNIEJU CZTERECH SKOCZNI?

EDDIE EDWARDS NA TURNIEJU CZTERECH SKOCZNI?

eddie%20the%20eagle - EDDIE EDWARDS NA TURNIEJU CZTERECH SKOCZNI?

Były skoczek, Michael Edwards, znany bardziej jako Eddie „Orzeł” Edwards podczas swojej kariery zajmował ostatnie miejsca w konkursach. Określany był najgorszym skoczkiem świata! Wczoraj skończył 50 lat. Postanowił jeszcze raz przypomnieć się publiczności.

Brytyjczyk pragnie wystartować jako przedskoczek w konkursie Turnieju Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen. Od momentu zakończenia przez niego kariery minęło 25 lat.

Podchodzi do tego pomysłu bardzo optymistycznie: -„Nadal jestem sprawny fizycznie, dlatego chciałabym to zrobić nim będzie dla mnie za późno. To będzie ostatnia szansa na to bym mógł sprawdzić czy jeszcze potrafię skakać. Nie jestem lekkomyślny, zdaję sobie sprawę z ryzyka. Jestem jednocześnie podekscytowany i zdenerwowany.” – zdradził Brytyjczyk.

Aby oswoić się z obiektem planuje wyjazd na skocznię w następnym tygodniu. Czy mu się uda? Istnieje ogromne ryzyko, że „Orzeł” dozna kontuzji wykonując swój skok. Pozostaje nam tylko czekać na doniesienia z niemieckiego obiektu.

Źródło: gloucestershireecho.co.uk

 

 

Dodaj komentarz