You are currently viewing ITO, TAKANASHI i IRASCHKO-STOLZ o KONKURSIE MIESZANYM w LILLEHAMMER

ITO, TAKANASHI i IRASCHKO-STOLZ o KONKURSIE MIESZANYM w LILLEHAMMER

takanashi sara konf s.piwowar - ITO, TAKANASHI i IRASCHKO-STOLZ o KONKURSIE MIESZANYM w LILLEHAMMERZa nami pierwszy w tym sezonie konkurs mieszany. Z ogromną przewagą wygrał zespół z Japonii, który wyprzedził drużynę z Austrii i Norwegii.

 

„Moje skoki nie były złe, ale też nie za dobre. Oczywiście jestem bardzo zadowolony ze zwycięstwa i już się cieszę na jutrzejszy konkurs” – powiedział po zawodach Daiki Ito.

Jego młodsza koleżanka z drużyny, Sara Takanashi, również jest zadowolona z takiego rozpoczęcia sezonu. „W pierwszej serii były dość mocne opady śniegu, więc nie było mi łatwo, zwłaszcza, że zrezygnowałam ze skoku treningowego. W drugiej serii poszło już na prawdę dobrze, więc ostatecznie jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa z wygranej”. – powiedziała.

„Moje skoki były ok, ale myślę, że skakałam na około 80% moich możliwości. Jestem bardzo zadowolona z drugiego miejsca. Bądź co bądź jest to poprawa w porównaniu do poprzedniego sezonu” – powiedziała Daniela Iraschko-Stolz, dla której były to pierwsze zawody po kontuzji kolana.

Źródło: berkutschi.com

 

 

 

Dodaj komentarz