„TYPUJ SKOKI ZE SkokiPolska.pl” – ETAP III: LILLEHAMMER – SKOCZKINIE i SKOCZKOWIE (WYNIKI)

„TYPUJ SKOKI ZE SkokiPolska.pl” – ETAP III: LILLEHAMMER – SKOCZKINIE i SKOCZKOWIE (WYNIKI)

wizualizacja - "TYPUJ SKOKI ZE SkokiPolska.pl" - ETAP III: LILLEHAMMER - SKOCZKINIE i SKOCZKOWIE (WYNIKI)Za nami norweski weekend z Pucharem Świata w Lillehammer. Za nami aż cztery konkursy PŚ, było więc o co grać, dużo typów, dużo punktów do zdobycia. Wszystkim użytkownikom gratulujemy propozycji podiów, naprawdę sporo z nich było wysoko punktowanych. Więcej poniżej.

 

Jak wiemy, w konkursie mieszanym zwycięstwo odniosła ekipa Japonii, drudzy byli Austriacy, a trzeci Norwegowie. Polska w swoim debiucie zajęła ostatnie – 14. miejsce. W rywalizacji pań, bezkonkurencyjna okazała się Sara Takanashi, a drugie miejsce podzieliły: Daniela Iraschko-Stolz i Gianina Ernst. Pierwszy konkurs panów to triumf Gregora Schlierenzauera przed Taku Takeuchim i Richardem Freitagiem. Podium na dużej skoczni wyglądało już zupełnie inaczej: Severin Freund przed Andersem Bardalem i Daikim Ito.

Najlepiej typującym okazał się użytkownik Metłuż, który uzbierał a 6,5 punktu. Nagrodę zdobyła też użytkowniczka Paulina G., która zdobyła 5,5 punktu jednak podała aż pięć trafnych typowań za 1 punkt. Zwycięzcom gratulujemy! Kontakt dotyczący przesyłki nagród – autografów Sary Hendrickson i Krzysztofa Miętusa – drogą mailową (konkursy.skokipolska@gmail.com).

 

Tak wygląda pełna klasyfikacja typerów minionego weekendu:

 

Użytkownik

Pkt

1.

Metłuż

6,5

2.

Paulina G.

5,5

 

Malwina

5,5

 

aneta90dg

5,5

5.

korus

4,5

 

chooomik94

4,5

7.

Nati

4

 

slainte

4

 

Ania92

4

 

Kubaaa97

4

11.

Damian

3,5

 

Adam Kapral

3,5

 

Mary

3,5

 

Martaa

3,5

 

Izabela

3,5

 

AgnieszkaK.

3,5

17.

KrzysztofL.

3

 

Michelle

3

 

Kinga

3

20.

Klaudia

2,5

 

Angelika72398

2,5

22.

Paulina

2

 

bamboo

2

 

Oskar

2

 

Dominika

2

 

Darek Hein

2

 

Agnieszka Połomska

2

28.

zur555

1,5

 

eluba8

1,5

30.

Natalia

1

 

Wszystkich zapraszamy do zabawy „Typuj skoki ze SkokiPolska.pl” już w najbliższy weekend (PŚ w Titisee Neustadt). Będziemy informować o tym na bieżąco. Do wygrania będzie oficjalny autograf dobrze znanego Wam polskiego skoczka bijącego rekordy popularności.

 

redakcja

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz