„TYPUJ SKOKI ZE SkokiPolska.pl” – ETAP IV: POWRÓT TITISEE-NEUSTADT

„TYPUJ SKOKI ZE SkokiPolska.pl” – ETAP IV: POWRÓT TITISEE-NEUSTADT

Titisee Neustadt Hochfirstschanze fot.Lutz - "TYPUJ SKOKI ZE SkokiPolska.pl" - ETAP IV: POWRÓT TITISEE-NEUSTADT{jcomments on}Kolejny etap konkurs „Typuj skoki ze SkokiPolska.pl”. Tym razem przenosimy się do niemieckiego Titisee-Neustadt, gdzie po raz pierwszy od 2007 roku zostaną rozegrane pucharowe zawody.

 

Wtedy, w 2007 roku oba konkursy PŚ wygrał Adam Małysz. Czy i tym razem Hochfirstschanze okaże się szczęśliwa dla Polaków? Oceńcie i wytypujcie! Najlepszy typer wygra oficjalny autograf ulubieńca polskich kibiców – Piotra Żyły. Zapraszmy do udziału.

Tym razem skoczkowie będą rywalizować w dwóch indywidualnych konkursach. Wystarczy, że w komentarzach pod tym artykułem napiszecie:

  • typy na podium pierwszego konkursu indywidualnego (sobota – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
  • które miejsce zajmie w sobotnim konkursie najlepszy reprezentant Polski i kto nim będzie (sobota – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
  • typy na podium drugiego konkursu indywidualnego (niedziela – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
  • które miejsce zajmie w niedzielnym konkursie najlepszy reprezentant Polski i kto nim będzie (niedziela – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt.

Tym razem do zdobycia jest łącznie 8 punktów. Zwycięży osoba, która uzbiera ich najwięcej. Prosimy o dopisywanie w komentarzach, którego konkursu skoków dotyczy typowanie.

Program i zapowiedź PŚ w Titisee-Neustadt znajdziecie TUTAJ, systematycznie będą się także pojawiać na stronie składy drużyn, co powinno Wam ułatwić typowanie.

Dodajmy, że jest prowadzona także klasyfikacja typerów dla całego sezonu. Kto w czasie całej zimy uzbiera najwięcej punktów typując zarówno zawody PŚ mężczyzn, jak i kobiet – zdobędzie atrakcyjną nagrodę specjalną. Dla czołówki konkursu również będą przygotowane nagrody. Zapraszamy do zabawy!

Typer PŚ mężczyzn (terminarz i klasyfikacja typerów)

Typer PŚ kobiet (terminarz i klasyfikacja typerów)

 

redakcja

 

 

 

Podziel się:

Dodaj komentarz