PK LAHTI 2013 – ZAPOWIEDŹ, PROGRAM, SKŁADY KADR

PK LAHTI 2013 – ZAPOWIEDŹ, PROGRAM, SKŁADY KADR

lahti 2013 zima - PK LAHTI 2013 - ZAPOWIEDŹ, PROGRAM, SKŁADY KADRDrugi weekend w ramach zmagań w Pucharze Kontynentalnym odbędzie się w fińskim Lahti na skoczni Salpausselkä. Przedstawiamy program tych zawodów.

 

Program PK w Lahti:

  • 20 grudnia 2013 (piątek):
    • 10:00 – oficjalny trening (2 serie)
    • 16:00 – seria próbna
    • 17:00 – KONKURS INDYWIDUALNY
  • 21 grudnia 2013 (sobota):
    • 9:00 – seria próbna
    • 10:00 – KONKURS INDYWIDUALNY

 

Rekordzistą obiektu dużego Salpausselkä (K-116 / HS-130) jest Austriak – Andreas Widhoelzl, który podczas zawodów Pucharu Świata w 2006 roku skoczył tam 135,5 metra.

 

Składy kadr na PK w Lahti:

  • Austria: Manuel Poppinger, Michael Hayboeck, Florian Altenburger, Markus Schiffner, Christoph Stauder, Ulrich Wohlgenannt, Simon Greiderer
  • Estonia: Martti Nomme, Siim-Tanel Sammelselg
  • Finlandia: Sebastian Klinga, Sami Heiskanen, Anssi Koivuranta, Jarkko Määttä, Elias Vänskä, Kalle Keituri, Ville Larinto, Mika Kulmala, Miika Ylipulli, Aapo Lehtinen, Janne Happonen, Frans Taehkaevuori, Harri Olli
  • Francja: Alexandre Mabboux, Nicolas Mayer
  • Holandia: Oldrik van der Aalst, Lars Antonissen, Rube de Witt
  • Kanada: Dusty Korek, Mathew Rowley, Trevor Morrice
  • Korea Południowa: Heung-Chul Choi, Seou Choi
  • Niemcy: Martin Schmitt, Daniel Wenig, Maximilian Mechler, Stephan Leyhe, Markus Eisenbichler, Jan Mayländer, Danny Queck, Kevin Horlacher
  • Norwegia: Hans Petter Bergquist, Phillip Sjoeen, Sigurd Nymoen Soberg, Johann Andre Forfang, Ole Mathis Nedrejord
  • Polska: Stefan Hula, Grzegorz Miętus, Jakub Wolny, Krzysztof Leja, Adam Ruda, Przemysław Kantyka, Krzysztof Miętus
  • Rosja: Vladislav Boyarintsev, Alexander Khalezov, Sergey Shulaev, Anton Kalinitschenko, Sergey Kulikov
  • Rumunia: Remus Tudor, Eduard Torok, Sorin Pitea, Robert Tatu
  • Słowacja: Tomas Zmoray
  • Słowenia: Ziga Mandl, Jernej Damjan, Matic Kramarsic, Anze Semenic, Anze Lanisek, Robert Hrgota, Nejc Dezman
  • Szwajcaria: Gabriel Karlen
  • Turcja: Samet Karta
  • USA: Anders Johnson, Peter Frenette, Michael Glasder, Chris Lamb
  • Włochy: Daniele Varesco, Andrea Morassi, Federico Cecon

informacja własna

 

 

 

Podziel się: