MISTRZOSTWA POLSKI w WIŚLE – LISTA STARTOWA

MISTRZOSTWA POLSKI w WIŚLE – LISTA STARTOWA

Wisla Malinka rozbieg fot.B.Leja - MISTRZOSTWA POLSKI w WIŚLE - LISTA STARTOWAJuż jutro na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince odbędą się zimowe Mistrzostwa Polski na dużej skoczni (K-120 / HS-134). Znamy już listę startową kwalifikacji, jednak nadal nie mamy pewności, czy w zawodach wezmą udział Polacy, którzy mają niedługo wystartować w 62. Turnieju Czterech Skoczni.

 

Trener Łukasz Kruczek poinformował nas, że decyzja o starcie skoczków prezentujących się w Pucharze Świata (Stoch, Ziobro, Żyła, Kot, Biegun, Murańka, Kubacki), zapadnie jutro w godzinach porannych. Jest to uzależnione od pogody i siły wiatru. Polski szkoleniowiec nie chciałby ryzykować startu wyżej wymienionych skoczków w niebezpiecznych warunkach.

Przedstawiamy listę startową jutrzejszych kwalifikacji do MP:

BIB

Zawodnik

Kraj

1.

Krystian Gryczuk

POL

2.

Bartosz Czyż

POL

3.

Wojciech Marusarz

POL

4.

Kacper Konior

POL

5.

Igor Jakiubiuk

UKR

6.

Piotr Byrski

POL

7.

Pavel Rajnoch

CZE

8.

Stepan Pasichnyk

UKR

9.

Andriy Kalinchuk

UKR

10.

Damian Skupień

POL

11.

Łukasz Podżorski

POL

12.

Jakub Przybyła

POL

13.

Narek Jesajan

POL

14.

Paweł Wąsek

POL

15.

Marek Matuszny

POL

16.

Marcin Budz

POL

17.

Damian Urbaś

POL

18.

Paweł Chyc

POL

19.

Konrad Janota

POL

20.

Tymoteusz Urbaś

POL

21.

Daniel Mąka

POL

22.

Kamil Kurek

POL

23.

Jakub Jurosz

POL

24.

Michał Pytel

POL

25.

Dominik Kastelik

POL

26.

Andrii Klymchuk

UKR

27.

Michał Gut-Chowaniec

POL

28.

Dawid Krupa

POL

29.

David Ripper

CZE

30.

Paweł Murzyn

POL

31.

Jan Łowisz

POL

32.

Dawid Jarząbek

POL

33.

Damian Żyła

POL

34.

Andrzej Gąsienica

POL

35.

Paweł Stwora

POL

36.

Patryk Dunajski

POL

37.

Krystian Karpiel

POL

38.

Piotr Świerczek

POL

39.

Jan Michalek

CZE

40.

Michał Podżorski

POL

41.

Łukasz Bukowski

POL

42.

Michał Milczanowski

POL

43.

Szczepan Kupczak

POL

44.

Adam Cieślar

POL

45.

Krystian Kołodziej

POL

46.

Szymon Łokaj

POL

47.

Jan Zięba

POL

48.

Andrzej Zarycki

POL

49.

Paweł Gut

POL

50.

Stanisław Świder

POL

51.

Paweł Słowiok

POL

52.

Andrzej Stękała

POL

53.

Kacper Kupczak

POL

54.

Bartosz Gąsienica-Laskowy

POL

55.

Mateusz Wantulok

POL

56.

Mateusz Kojzar

POL

57.

Sebastian Hebel

POL

58.

Dawid Kanik

POL

59.

Szymon Szostok

POL

60.

Adam Ruda

POL

61.

Łukasz Rutkowski

POL

62.

Artur Kukuła

POL

63.

Jakub Kot

POL

64.

Wojciech Gąsienica-Kotelnicki

POL

65.

Krzysztof Leja

POL

66.

Stanisław Biela

POL

67.

Rafał Śliż

POL

68.

Krzysztof Miętus

POL

69.

Andrzej Zapotoczny

POL

70.

Klemens Murańka

POL

71.

Dawid Kubacki

POL

72.

Krzysztof Biegun

POL

73.

Maciej Kot

POL

74.

Piotr Żyła

POL

75.

Jan Ziobro

POL

76.

Kamil Stoch

POL

 

informacja własna / PZN

 

 

Podziel się: