„TYPUJ SKOKI ZE SkokiPolska.pl” – ETAP VII: LOTY w KULM

„TYPUJ SKOKI ZE SkokiPolska.pl” – ETAP VII: LOTY w KULM

wizualizacja - "TYPUJ SKOKI ZE SkokiPolska.pl" - ETAP VII: LOTY w KULMDrodzy czytelnicy! Zapraszamy do zabawy „Typu skoki ze SkokiPolska.pl”. Przed Wami typowanie lotów narciarskich na Kulm-Skiflugschanze w austriackim Tauplitz. Przedstawiamy też wyniki z konkursów TCS w Innsbrucku i Bischofshofen.

 

Do wygrania będą autografy polskich skoczków – Dawida Kubackiego i Krzysztofa Miętusa.

Tym razem skoczkowie będą rywalizować w dwóch indywidualnych konkursach w lotach narciarskich na Kulm-Skiflugschanze w Tauplitz. Wystarczy, że w komentarzach pod tym artykułem napiszecie:

  • typy na podium sobotniego konkursu w Tauplitz (sobota – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
  • które miejsce zajmie w sobotnim konkursie w Tauplitz najlepszy reprezentant Polski i kto nim będzie (sobota – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
  • typy na podium niedzielnego konkursu w Tauplitz (niedziela – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodniczki, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
  • które miejsce zajmie w niedzielnym konkursie w Tauplitz najlepszy reprezentant Polski i kto nim będzie (niedziela – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;

Prosimy o dokładne dopisywanie w komentarzach, który aktualnie konkurs typujecie.

Tym razem do zdobycia jest łącznie 8 punktów. Zwycięży osoba, która uzbiera ich najwięcej.

 

Wyniki poprzedniego typera (Innsbruck, Bischofshofen):

  Użytkownik Pkt
1. korus 4
2. Angelika072398 2
  Izabela 2
  aneta90dg 2
5. Paulina G. 1,5
  magda 1,5
  Martaa 1,5
  Metłuż 1,5
  Malwina 1,5
10. Agnieszka K. 1
  hubert 1
12. janusz 0,5
  Odin 0,5
  Kaludia 0,5
  eluba 0,5
  Ania92 0,5

Gratulujemy zwycięzcy (użytkownik korus), skontaktujemy się drogą mailową celem wysłania nagrody.

 

Wkrótce dodamy też aktualną klasyfikację generalną typera. Zapraszamy do zabawy!

 

Podziel się:

Ten post ma 31 komentarzy

  1. Malwina

    Kiedy będzie można typować konkurs czwartkowy w Wiśle?

  2. Sabina

    konkurs niedzielny:
    1 Noriaki Kasai
    2Gregor Schlierenzauer
    3Peter Prevc

  3. Martaa

    Konkurs niedzielny:
    1.Peter Prevc
    2.Simon Amman
    3.Gregor Schlierenzauer

    Najlepszy Polak-Kamil Stoch 5 miejsce : )

  4. Metłuż

    1. Prevc
    2. Kranjec
    3. Tepes

    5. Stoch (najlepszy Polak)

  5. Ania92

    Niedziela
    1. Simon Ammann
    2. Jan Matura
    3. Stefan Kraft
    Najlepszy Polak – Jan Ziobro, miejsce 6

  6. Agnieszka K

    1. Prevc Peter
    2. Amman Simon
    3. Schlierenzauer Gregor

    Najlepszy polak kamil stoch 6

    niedziela

  7. Agnieszka K

    1. Prevc Peter
    2. Amman Simon
    3. Schlierenzauer Gregor

    Najlepszy polak kamil stoch 6

  8. Aga

    1. Peter Prevc
    2. Gregor schlierenzauer
    3. Simon Amman
    Kamil Stoch najlepszy polak – 7

  9. Angelika072398

    Niedziela
    1.kasai
    2.stoch
    3amann
    Najlepszym z polakow bedzie Kamil Stoch i zajmie 2 miejsce

  10. hubert

    Niedzielny konkurs:
    1.Noriaki Kasai
    2.Peter Prevc
    3.Kamil Stoch Najlepszy polak

  11. Aneta

    Niedzielny konkurs:
    1.Peter Prevc
    2.Noriaki Kasai
    3. Simon Amman

    Najlepszy Polak Kamil Stoch miejsce 5

  12. Malwina

    Konkurs niedzielny:
    1. Peter Prevc
    2. Noriaki Kasai
    3. Simon Amman
    Najlepszy z polaków Kamil Stoch 6

  13. Damian

    Nidziela:
    1.Noriaki Kasai

    2Gregor Schlienzauer
    3Robert Kranjec
    5Kamil Stoch naj Polak

  14. Paulina G.

    Niedzielny konkurs:
    1. Peter Prevc
    2. Jurij Tepes
    3. Noriaki Kasai

    5. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  15. Izabela

    Konkurs niedzielny:
    1. Simon Ammann
    2. Peter Prevc
    3. Noriaki Kasai
    Kamil Stoch – najlepszy Polak 5 miejsce

  16. eluba8

    1. Ammann
    2. Stoch
    3. Prevc

  17. hubert

    1.Jurij Tepes
    2.Stoch (najlepszy Polak)
    3.Robert Kranjec

  18. Metłuż

    Sobota:
    1. Tepes
    2. Stoch (najlepszy Polak)
    3. Kranjec

  19. Martaa

    Sobotni konkurs:
    1.Jurij Tepes
    2.Simon Amman
    3.Robert Kranjec

    Najlepszy Polak-Kamil Stoch 4 miejsce : )

  20. Malwina

    Konkurs sobotni
    1. Peter Prevc
    2. Simon Amman
    3. Kamil Stoch
    Najlepszy polak to 3 Kamil Stoch

  21. Ania92

    Sobota
    1. Simon Ammann
    2. Jurij Tepes
    3. Kamil Stoch – najlepszy z Polaków

  22. Agnieszka K

    Sobota indywidaulany Kulm
    1.Jurij Tepes
    2.Robert Kranjec
    3. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  23. palila

    1. Jurij Tepes
    2. Robert Kranjec
    3. Anders Fannemel
    Najlepszy z Polaków Kamil Stoch 4 miejsce

    1. palila

      Sobotni konkurs:
      1. Jurij Tepes
      2. Robert Kranjec
      3. Anders Fannemel
      Najlepszy z Polaków Kamil Stoch 4 miejsce

  24. Sabina

    sobotni konkurs:
    1.Robert Kranjec
    2.Peter Prevc
    3.Kamil Stoch

  25. Angelika072398

    sobota
    1kamil stoch
    2. Jurij Tepes
    3 simon amman
    najlepszy z Polaków kamil stoch zajmie drugie miejsce

    1. Angelika072398

      pomyliłam sie zamiast napisac ze kamil bedzie pierwszy napisalam drugi
      sobota
      1 kamil stoch
      2 Jurij Tepes
      3 simon amman
      najlepszy z polakow kamil stoch i bedzie 1

  26. Jakub

    Sobotni konkurs: 1. Kamil Stoch – najlepszy Polak. 2. Robert Kranjec. 3. Simon Ammann .

  27. Izabela

    Sobotni konkurs:
    1. Robert Kranjec
    2. Kamil Stoch – najlepszy Polak
    3. Peter Prevc

  28. Paulina G.

    Sobotni konkurs:
    1. Jurij Tepes
    2. Robert Kranjec
    3. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  29. Aneta

    Konkurs sobotni:
    1. Robert Kranjec
    2. Jurij Tepes
    3. Kamil Stoch
    Najlepszy Polak Kamil Stoch miejsce 3 🙂

Dodaj komentarz