PROBLEMY W PK: ODWOŁANE ZAWODY W BISCHOFSHOFEN, KONKURS PŚ PAŃ W PLANICY

PROBLEMY W PK: ODWOŁANE ZAWODY W BISCHOFSHOFEN, KONKURS PŚ PAŃ W PLANICY

bischofshofen paschanze eweht - PROBLEMY W PK: ODWOŁANE ZAWODY W BISCHOFSHOFEN, KONKURS PŚ PAŃ W PLANICYAura, która aktualnie panuje na arenach zmagań skoczków i skoczkiń narciarskich nie sprzyja przygotowaniom obiektów. Kolejne zawody zostały odwołane.

Puchar Kontynentalny panów, który został zaplanowany na 25-26 stycznia w austriackim Bischofshofen nie odbędzie się. Powodem dla którego organizatorzy odwołali rywalizację jest niewystarczająca ilość śniegu przez co obiekt nie może być optymalnie przygotowany do zawodów. W Bischofshofen jest ciepło, pada deszcz a prognozy na najbliższe dni nie są optymistyczne.

Nieco lepsze informacje płyną ze Słowenii. Konkursy Pucharu Świata pań, które 25-26 stycznia miały się odbyć w Ljubnie zostały przeniesione do Planicy. Początkowo zawody w Ljubnie odwołano z powodu braku śniegu i panujących wysokich temperatur. Organizatorzy po konsultacji z Międzynarodową Federacją Narciarską otrzymali zgodę na takie rozwiązanie. Tak więc panie będę rywalizować w konkursach PŚ w „Planica Nordic Center” na obiekcie HS104.

Źródło: berkutschi.com/dnevnik.si

Podziel się:

Dodaj komentarz