SKŁAD AUSTRII i SŁOWENII NA ZAWODY w SAPPORO

SKŁAD AUSTRII i SŁOWENII NA ZAWODY w SAPPORO

fettner manuel2 s.piwowar - SKŁAD AUSTRII i SŁOWENII NA ZAWODY w SAPPOROPołowa sezonu już za nami, ale dla skoczków dopiero teraz zaczyna się prawdziwa walka. Za niespełna trzy tygodnie początek IO w Soczi, a jeszcze nie wszystkie kraje podały pełne składy drużyn. Wewnętrzną walka o ostatnie miejsca rozstrzygać będą krajowe zawody bądź zawody PŚ w Sapporo, więc pod koniec tygodnia wszystko będzie już jasne.

Podczas zbliżającego się weekendu przeprowadzone zostaną zawody PŚ w Sapporo. Znamy już skład m.in. Austrii i Słowenii.

Austriacki Związek Narciarski ogłosił dzisiaj, że Austria w Sapporo będzie reprezentowana przez sześciu zawodników. Do japońskich konkursów nominowani zostali Manuel Fettner, Andreas Kofler, Martin Koch, Stefan Kraft, Wolfgang Loitzl i Manuel Poppinger, którzy pojadą tam pod opieką Alexandra Diessa.

Po konkursie w Zakopanem, Goran Janus ogłosił, że jego ekipa do Japonii pojedzie w najmocniejszym składzie. Na starcie zobaczymy zatem Jerneja Damjana, Roberta Kranjca, Tomaza Naglica, Petera Prevca oraz Jurija Tepesa. Tam dołączą do nich również Nejc DezmanRobert Hrgota, którzy w miniony weekend brali udział w PK w Sapporo.

Źródło: skispringen-news.de

Podziel się:

Dodaj komentarz