JAPOŃSKIE SKŁADY NA ZAWODY w SAPPORO i PLANICY

JAPOŃSKIE SKŁADY NA ZAWODY w SAPPORO i PLANICY

ito daiki s.piwowar - JAPOŃSKIE SKŁADY NA ZAWODY w SAPPORO i PLANICYJak ogłosił Japoński Związek, na starcie PŚ w Sapporo zobaczymy jedenastu skoczków z tego kraju. Do Planicy pojedzie natomiast sześć zawodniczek.

W wtorek Japoński Związek Narciarski ogłosił nazwiska jedenastu zawodników, którzy będą reprezentować swój kraj podczas zawodów w Sapporo. Wśród nich jest grupa narodowa. Na starcie konkursu zaprezentują się zatem Taku Takeuchi, Daiki Ito, Noriaki Kasai, Yuta Watase oraz Reruhi Shimizu. Szansę startu przed własną publicznością otrzymali także Hosoyama Shusaku, Takanobu Okabe, Daito Takahashi, Shohei Tochimoto i Kenshiro Ito. Rezerwowym zawodnikiem jest 18-letni Yukiya Sato.

W dniach 24-26 stycznia odbędą się również zawody w ramach PŚ Pań. Kolejnym przystankiem jest słoweńska Planica. Na starcie będziemy mogli podziwiać poczynania sześciu zawodniczek z kraju Kwitnącej Wiśni. Obok Sary Takanashi wystartują Yuki Ito, Misaki Shigeno, Ayumi Watase, Kaori Iwabuchi oraz Yurina Yamada.

Źródło: skispringen.com

Podziel się:

Dodaj komentarz