WYPOWIEDZI PAŃ PO KONKURSIE w PLANICY

WYPOWIEDZI PAŃ PO KONKURSIE w PLANICY

Takanashi Sara Hinterzarten S.Piwowar - WYPOWIEDZI PAŃ PO KONKURSIE w PLANICYDaniela Iraschko-Stolz okazał się być najlepsza zawodniczka w pierwszym konkursie Pucharu Świata Pań w słoweńskiej Planicy. Austriaczka wyprzedziła Japonkę – Sarę Takanashi oraz Niemkę – Carinę Vogt. Po zawodach Panię wzięły udział w konferencji prasowej.

Mistrzyni Świata z Oslo – Daniela Iraschko-Stolz –  uważa, iż jest już przygotowana na rywalizację na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi.

„Jestem bardzo szczęśliwa jako, że ostatnie miesiące były dla mnie wyjątkowo trudne, również z powodu kontuzji kolana. W ostatnich konkursach moje wyniki nie były najlepsze. Teraz, wreszcie udało się wygrać i jest to dla mnie bardzo ważne zwycięstwo, dla mnie i całej ekipy. Jestem gotowa do Soczi”.

Sara Takanashi, liderka Pucharu Świata nie jest zadowolona z dzisiejszego występu na skoczni w  Planicy:

Nie jestem dziś zadowolona ze swoich skoków. Jutro postaram się uniknąć popełnionych dziś błędów. Skocznia w Planicy jest trochę jak ta w Soczi. To bardzo nowoczesne obiekty”.

Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się Niemka Carina Vogt, która zajęła najniższy stopień podium

Jestem zadowolona z dzisiejszego wyniku oraz z formy jaką obecnie prezentuję. Skocznia była dziś świetnie przygotowana, warunki były równe i sprawiedliwe. Moje skoki były dobre, ale do Soczi muszę jeszcze popracować nad lądowaniem”.

Źródło: berkutschi.com

Podziel się:

Dodaj komentarz