ŁUKASZ KRUCZEK DLA PS: „BĘDZIEMY TESTOWAĆ NOWE ROZWIĄZANIE”

ŁUKASZ KRUCZEK DLA PS: „BĘDZIEMY TESTOWAĆ NOWE ROZWIĄZANIE”

kruczek lukasz coach s.piwowar - ŁUKASZ KRUCZEK DLA PS: „BĘDZIEMY TESTOWAĆ NOWE ROZWIĄZANIE”W wywiadzie udzielonym Przeglądowi Sportowemu trener kadry Łukasz Kruczek przyznał, że podczas treningów będą testowane nowe rozwiązania u naszych skoczków. „Możliwe jest odpuszczenie piątkowych zajęć na skoczni” – dodał.

Dziś o 17:30 treningiem rozpoczną oficjalne przygotowania skoczkowie do konkursu na normalnej skoczni w Soczi. Konkurs ten odbędzie się w niedzielę, poprzedzony będzie zaś kwalifikacjami w sobotę.

Łukasz Kruczek zdradził w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego, że istnieje prawdopodobieństwo odpuszczenia przez naszą kadrę piątkowego treningu: „Jak rozmawiałem dziś na odprawie z innymi trenerami to też się do tego przymierzają. Ten trening może trwać pół godziny” – odpowiedział, zapytany przez dziennikarza PS.

Trener naszych skoczków zdradził również, że podczas treningów będzie testowane jedno rozwiązanie. W przypadku niektórych zawodników zostało ono już wypróbowane, teraz ma przyjść pora na pozostałych.

Były skoczek narciarski podzielił się także opinią na temat obiektów w Soczi: „Skocznia jest fajna, ma dobrze usytuowane szatnie” – odpowiedział odnośnie skoczni.
Padło również pytanie o kontrowersyjne mieszkania w wiosce olimpijskiej, jednakże według trenera nasi skoczkowie z niczym nie mają problemów: „Warunki życia w wiosce są bardzo dobre. Mamy w zasadzie tak samo jak na poprzednich igrzyskach”.

Źródło: Przegląd Sportowy

Podziel się:

Dodaj komentarz