CO SIĘ DZIEJE ZE SCHLIERENZAUEREM?

CO SIĘ DZIEJE ZE SCHLIERENZAUEREM?

Schlierenzauer Kuusamo fot.Klaudia.Zadebska - CO SIĘ DZIEJE ZE SCHLIERENZAUEREM?W piątek w Soczi odbyła się konferencja prasowa w „Austriackim Domu”. Została ona jednak szybko przerwana, a to za sprawą problemów zdrowotnych Schlierenzauera.

Podczas piątkowej konferencji, Schlieri nie czuł się najlepiej. Już po pierwszym pytaniu wraz z lekarzem musiał opuścić pokój. Według wstępnych diagnoz, Tyrolczyk dostał zapaści krążeniowej.

Gregor sam przyznał, że późno położył się spać, a to za sprawą wieczornych wywiadów. „To dlatego, że w czwartek było bardzo ciężko. Położyłem się spać o 1:30, a o 7:30 miałem kontrolę antydopingową”, powiedział zdobywca Kryształowej Kuli z ubiegłego roku.

W czwartkowych treningach, skacząc na 98,5 m (6.), 99 m (9.) i 101 m (2.), pokazał się z bardzo dobrej strony. Jego ostatni skok, był nawet drugim rezultatem serii.

„To z pewnością był krok na przód. Nadal mi czegoś brakuje, co widoczne jest zwłaszcza na małej skoczni, a szczególnie na zeskoku. Wiem jednak nad czym muszę popracować”, wyjaśnia 24-latek.

Źródło: krone.at

Podziel się:

Dodaj komentarz