„TYPUJ SKOKI ze SkokiPolska.pl” – ETAP XI: FALUN, LAHTI i RASNOV

„TYPUJ SKOKI ze SkokiPolska.pl” – ETAP XI: FALUN, LAHTI i RASNOV

wizualizacja - "TYPUJ SKOKI ze SkokiPolska.pl" - ETAP XI: FALUN, LAHTI i RASNOVIgrzyska pełne pozytywnych sportowych emocji już za nami. Puchar Świata trwa jednak nadal. Przed nami zmagania mężczyzn w Falun i Lahti oraz kobiet w Rasnovie – zapraszamy do konkursu „Typuj skoki ze SkokiPolska.pl”.

 

Do wygrania będzie autograf polskiego skoczka narciarskiego – olimpijczyka z Soczi – Macieja Kota.

Tym razem do wytypowania macie podia aż czterech konkursów mężczyzn (PŚ Falun, PŚ Lahti) oraz dwóch konkursów kobiet (PŚ Rasnov). Wystarczy, że w komentarzach pod tym artykułem napiszecie:

  • typy na podium konkursu indywidualnego mężczyzn w Falun (środa – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
  • które miejsce zajmie w konkursie mężczyzn w Falun najlepszy reprezentant Polski i kto nim będzie (środa – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
  • typy na podium pierwszego indywidualnego konkursu mężczyzn w Lahti (piątek – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
  • które miejsce zajmie w pierwszym indywidualnym konkursie w Lahti najlepszy reprezentant Polski i kto nim będzie (piątek – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
  • typy na podium drużynowego konkursu mężczyzn w Lahti (sobota – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
  • które miejsce zajmie w drużynowym konkursie w Lahti reprezentacja Polski (sobota – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
  • typy na podium pierwszego indywidualnego konkursu kobiet w Rasnovie (sobota – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
  • typy na podium drugiego indywidualnego konkursu kobiet w Rasnovie (niedziela – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
  • typy na podium drugiego indywidualnego konkursu mężczyzn w Lahti (niedziela – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
  • które miejsce zajmie w drugim indywidualnym konkursie w Lahti najlepszy reprezentant Polski i kto nim będzie (niedziela – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;

Prosimy o dopisywanie w komentarzach, którego konkursu skoków dotyczy typowanie, a także (osoby, które już typowały) o podpisywanie się w taki sposób, jak dotychczas (ten sam nick).

Tym razem zdobyć można aż 22 punkty. Zwycięży osoba, która uzbiera ich najwięcej.

 

Programy zawodów (Lahti i Rasnov wkrótce):

Dodajmy, że jest prowadzona także klasyfikacja typerów dla całego sezonu – dostępna TUTAJ.

SkokiPolska.pl

Podziel się:

Ten post ma 102 komentarzy

  1. Marysia3

    Niedziela:
    1.Freund
    2.Schlierenzauer
    3.Koivuranta
    5.Stoch-najlepszy Polak

  2. Ania92

    Niedziela – mężczyźni
    1. Severin Freund
    2. Noriaki Kasai
    3. Stefan Kraft

  3. hubert

    Niedziela kobiet
    1. takanashi
    2. Avvakumowa
    3. ito

  4. Ania92

    Niedziela – kobiety
    1. Sara Takanashi
    2. Yuki Ito
    3. Irina Avvakumova

  5. Martaa

    Konkurs niedzielny mężczyzn:
    1.Severin Freund
    2.Stefan Kraft
    3.Anssi Koivuranta

    Najlepszy z Polaków- Kamil Stoch 5 miejsce : )

  6. Metłuż

    Lahti, niedziela
    1. Freund
    2. Koivuranta
    3. Stoch, najlepszy Polak

  7. Mary

    Konkurs Niedziela
    1. Freund
    2.Stoch
    3.Prevc

  8. hubert

    Panie niedziela:
    1. Takanashi
    2. Ito
    3. Awakumova
    Panowie niedziela:
    1. Freud
    2. Stoch
    3. Prevc

  9. Martaa

    Konkurs niedzielny kobiet:
    1.Sara Takanashi
    2.Irina Avvakumova
    3.Yuki Ito

  10. Angelika072398

    niedziela
    1.Freund
    2. Stoch
    3.prevc

  11. BORO

    1.Kamil Stoch
    2.FREUND Severin
    3.Kraft
    4.Peter Prevc

  12. Marysia3

    1.Sara Takanashi
    2.Maren Sunbdy
    3.Youki Ito
    Niedziela

  13. Góralka

    kobiety niedziela:
    1. Takanashi
    2. Ito
    3. Awakumova

  14. Metłuż

    Rasnov, niedziela:
    1. Takanashi
    2. Ito
    3. Avvakumova

  15. magdaj

    Panie niedz
    1.takanashi
    2.ito
    3.lundby
    Panowie niedz
    1.freud
    2.bardal
    3. prevc
    5 stoch naj polak

  16. Góralka

    Niedziela:
    1.Freund
    2.Kraft
    3.Bardal
    5.Stoch naj Polak

  17. Agnieszka K

    Panie niedziela:
    1. Takanashi
    2. Ito
    3. Awakumova
    Panowie niedziela:
    1. Freud
    2. Stoch
    3. Prevc

  18. Malwina

    Konkurs niedzielny panie:
    1. Sara Takanashi
    2. Irrina Avvakumova
    3. Yuki Ito
    Konkurs niedzielny panów w Lahti:
    1. Severin Freund
    2. Kamil Stoch-najlepszy polak
    3. Anssi Koivuranta

  19. Aga

    Panie – niedziela
    1. Sara Takanashi
    2. Yuki Ito
    3. Irina Awakumova

    Panowie – niedziela
    1. Sevrin Freud
    2. Anssi Koivuranta
    3. Peter Prevc
    Kamil Stoch najlepszy Polak 4

  20. Mary

    Konkurs Kobiet Niedziela:
    1.Sara Takanashi
    2.Maren Lundby
    3.Yuki Ito

  21. Paulina G.

    Konkurs indywidualny kobiet (niedziela):
    1. Sara Takanashi
    2. Yuki Ito
    3. Irina Avvakumova

    Konkurs indywidualny mężczyzn (niedziela):
    1. Severin Freund
    2. Peter Prevc
    3. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  22. Izabela

    Konkurs indywidualny kobiet (niedziela):
    1. Sara Takanashi
    2. Irina Avvakumova
    3. Yuki Ito

    Konkurs indywidualny mężczyzn (niedziela):
    1. Severin Freund
    2. Peter Prevc
    3. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  23. Damian

    Niedziela panie:
    1.sara takanashi
    2.maren sunbdy
    3.youki ito
    nidziela panowie:
    1.severin freund
    2.kamil stoch- naj polak
    3.peter prevc

  24. hubert

    kobiety- sobota
    1.Sara Takanashi
    2.Irina Avvakumova
    3.Yuki Ito

  25. Metłuż

    Sobota, Lahti
    1. Austria
    2. Niemcy
    3. Słowenia
    4. Polska

  26. Malwina

    Konkurs sobotni drużynowy panów:
    1. Austria
    2. Niemcy
    3. Słowenia
    4. Polska

  27. Martaa

    Konkurs drużynowy mężczyzn:
    1.Austria
    2.Niemcy
    3.Słowenia

    Polacy-5 miejsce : )

  28. magdaj

    Druzynowka sobota panowie
    1. niemcy
    2.austria
    3. Norwegia
    Polska 5

  29. Mary

    Konkurs Drużynowy :
    1. Austria
    2.Niemcy
    3.Polska

  30. Mary

    Konkurs kobiet sobota:
    1. Sara Takanashi
    2.Yuki Ito
    3.Coline Mattel

  31. Agnieszka K

    panowie sobota drużynówka
    1. Austria
    2. Niemcy
    3. Słowenia
    Polska miejsce 5

  32. Aga

    Sobota kobiety indywidualny
    1. Sara Takanashi
    2. Yuki Ito
    3. Irina Awakumova

    Drużynowo panowie 🙂
    1. Austria
    2. Niemcy
    3. Słowenia
    Polska najlepsze miejsce 5

  33. magdaj

    Konkurs sobotni panie
    1. takanashi
    2. awakumova
    3.mattel

  34. Agnieszka K

    kobiety- sobota
    1.Sara Takanashi
    2.Irina Avvakumova
    3.Yuki Ito

  35. korus

    Drużynówka w Lahti
    1. Austria
    2. Niemcy
    3. Słowenia
    4. Polska

    Rasnov, sobota
    1. Takanashi
    2. Avvakumova
    3. Vogt

  36. Metłuż

    Rasnov, sobota
    1. Takanashi
    2. Avvakumova
    3. Vogt

  37. Damian

    ps pan sobota;
    1.Takanashi
    2.Irshako-Soltz
    3.Vogt

  38. Marysia3

    Drużynowy sobota:
    1.Austria
    2.Niemcy
    3.Norwegia
    4.Polska

  39. Marysia3

    kobiety sobota:1.Sara Takanashi
    2. Yuki Ito
    3.Irina Avvakumova

  40. Martaa

    Konkurs indywidualny kobiet(sobota):
    1.Sara Takanashi
    2.Irina Avvakumova
    3.Yuki Ito

  41. Góralka

    Sobota:
    1.Austria
    2.Niemcy
    3.Norwegia
    5.Polska

  42. hubert

    Sobota(konkurs drużynowy)
    1.Niemcy
    2.Austria
    3.Słowenia
    polska 4 miejsce

  43. Angelika072398

    Sobota
    1 Austria
    2 Niemcy
    3 Norwegia
    Polska bedzie na 5 miejscu

  44. Damian

    Drużynówka:
    1Niemcy
    2.Słowenia
    3.Austria
    4.Polska

  45. aneta90dg

    Konkurs indywidualny kobiet ( sobota)
    1.Sara Takanashi
    2.Irina Avvakumova
    3.Coline Mattel

  46. aneta90dg

    Konkurs drużynowy:
    1.Austria
    2.Niemcy
    3.Słowenia
    Polska zajmie 5 miejsce

  47. Luiza

    konkurs indywidualny (mężczyzn) niedziela :
    1.Kamil Stoch – najlepszy polak
    2.Severin Frund
    3. Peter Prevc
    konkurs drużynowy (sobota)
    1. Niemcy
    2.Słowenia
    3.Austria
    4.Polska- najlepsze miejsce ´polakow

  48. Natalia13245

    zapomniałam dopisac najlepszy z Polaków Kamil Stoch – 2 miejsce:)

  49. Natalia13245

    konkurs indywidualny mezczyzn Lahti (niedziela)
    1.Severin Freund
    2.Kamil Stoch
    3.Peter Prevc

  50. Natalia13245

    konkurs drużynowy(sobota)
    1.Niemcy
    2.Austria
    3.Polska-najlepsze miejsce Polaków

  51. Paulina G.

    Konkurs indywidualny kobiet (sobota):
    1. Sara Takanashi
    2. Irina Avvakumova
    3. Yuki Ito

    Konkurs drużynowy mężczyzn (sobota):
    1. Słowenia
    2. Austria
    3. Niemcy
    4. Polska – najlepsze miejsce Polaków

  52. Izabela

    Konkurs drużynowy mężczyzn (sobota):
    1. Niemcy
    2. Austria
    3. Słowenia
    4. Polska – najlepsze miejsce Polaków

  53. Izabela

    Konkurs indywidualny kobiet (sobota):
    1.Sara Takanashi
    2.Irina Avvakumova
    3.Carina Vogt

  54. Martaa

    Zapomniałam napisać że najlepszy Polakiem będzie Kamil Stoch – 10 miejsce.

  55. Martaa

    Konkurs mężczyzn (piątek):
    1.Severin Freund
    2.Peter Prevc
    3.Anders Bardal

  56. Góralka

    Piątek:
    1.Hayböck
    2.Prevc
    3.Kasai

  57. magdaj

    Konkurs piatek
    1. peter prevc
    2. severin freud
    3. Noriaki kasai
    Najlepszy Polak Kamil Stoch -4miejsce

  58. Metłuż

    Lahti, piątek:
    1. Freund
    2. Prevc
    3. Bardal

    7. Stoch, najlepszy Polak

  59. Marysia3

    Piątek:
    1.Prevc
    2.Freund
    3.Stoch

  60. Malwina

    Konkurs w Lahti w piątek:
    1. Peter Prevc
    2. Severin Freund
    3. Noriaki Kasai
    Najlepszy polak Kamil Stoch 5 miejsce

  61. Agnieszka K

    Piatek:
    1. Severin Freud
    2. Peter Prevc
    3. Kamil Stoch

  62. Angelika072398

    Piatek.
    1.stoch najlepszy z polakow
    2.freund
    3.prevc

  63. korus

    1. konkurs ind. w Lahti (piątek)

    1. Kamil Stoch – najlepszy Polak
    2. Severin Freund
    3. Peter Prevc

  64. Mary

    Konkurs
    1. Stoch
    2.Prevc
    3.Freund

  65. Aga

    Piątek
    1. Prevc
    2. Stoch – najlepszy Polak
    3. Freud

  66. hubert

    Konkurs w Lahti: ( piątek)
    1.Kamil Stoch – najlepszy Polak
    2.Severin Freund
    3.Peter Prevc

  67. aneta90dg

    Konkurs w Lahti: ( piątek)
    1.Kamil Stoch – najlepszy Polak
    2.Peter Prevc
    3.Severin Freund

  68. Natalia13245

    Rasnov Panie (piątek)
    1.Sara Takanashi
    2.Irina Avvakumova
    3.Carina Vogt

    Lahti(piatek indywidualny)
    1.Kamil Stoch- najlepszy Polak
    2.Severin Severin Freund
    3.Noriaki Kasai

  69. Damian

    Piątek panowie :
    1Kamil Stoch- naj Polak
    2.Noriaki Kasai
    3.Severin Freund

  70. Alicja

    Konkurs indywidualny mężczyzn (piątek Lahti):
    1. Kamil Stoch (najlepszy Polak)
    2. Peter Prevc
    3. Severin Freund

  71. Luiza

    Konkurs indywidualny mężczyzn ( piątek):

    1. Kamil Stoch – najlepszy Polak
    2. Peter Prevc
    3. Severin Freund

  72. Paulina G.

    Konkurs indywidualny mężczyzn (piątek) :
    1. Kamil Stoch – najlepszy Polak
    2. Severin Freund
    3. Peter Prevc

  73. Izabela

    Konkurs indywidualny mężczyzn ( piątek):
    1. Peter Prevc
    2. Noriaki Kasai
    3. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  74. Martaa

    Konkurs indywidualny mężczyzn (środa):
    1.Kamil Stoch
    2.Noriaki Kasai
    3.Peter Prevc

  75. hubert

    Konkurs indywidualny – środa
    1. Kamil Stoch – najlepszy Polak
    2. Noriaki Kasai
    3. Jernej Damjan

  76. Ania92

    Konkurs indywidualny – środa
    1. Kamil Stoch
    2. Noriaki Kasai
    3. Peter Prevc

  77. Agnieszka K

    Środa:
    1. Kamil Stoch – najlepszy Polak
    2. Noriaki Kasai
    3. Jernej Damjan

  78. Metłuż

    Falun, środa:
    1. Stoch, najlepszy Polak
    2. Kasai
    3. Bardal

  79. aneta90dg

    Konkurs w Falun w środę:
    1. Kamil Stoch – najlepszy polak
    2. Anders Bardal
    3. Peter Prevc

  80. Aneta

    Konkurs w Falun w środę:
    1. Kamil Stoch-najlepszy polak
    2. Anders Bardal
    3. Peter Prevc

  81. Luiza

    Konkurs W Falun w środę :
    1. Kamil Stoch – Najlepszy Polak
    2. Gregor Schlierenzauer
    3.Andres Bardal

  82. Marysia3

    Środa:
    1.Stoch
    2.Schlierenzauer
    3.Prevc

  83. Malwina

    Konkurs w Falun w środę:
    1. Kamil Stoch-najlepszy polak
    2. Anders Bardal
    3. Noriaki Kasai

  84. Angelaa

    Skoki w Falun:
    1. Kamil Stoch-najlepszy Polak
    2. Severin Freund
    3. Anders Bardal

  85. środa panowie

    1-Stoch
    2-prevc
    3-Schlierenzauer

  86. Paula

    1. Kamil Stoch – najlepszy Polak
    2. Schlierenzauer
    3. Freund

  87. Mary

    Konkurs w Falun
    1.Stoch
    2.Bardal
    3.Freund

  88. Angelika072398

    Mezczyzni Falum
    1. Kamil Stoch najlepszy z Polakow
    2. Bardal
    3. Schlierenzauer

  89. Damian

    środa panowie:
    1.Kamil Stoch – naj Polak
    2.Noriaki Kasai
    3.Andres Bardal

  90. Góralka

    Środa:
    1.K.Stoch
    2.J.Damjan
    3.N.Kasai

  91. Natalia13245

    konkurs indywidualny środa
    1.Kamil Stoch najlepszy Polak
    2.Gregor Schlierenzauer
    3.Noriaki Kasai

  92. korus

    Konkurs ind. mężczyzn – Falun (środa)
    1. Kamil Stoch – najlepszy Polak.
    2. Noriaki Kasai
    3. Anders Bardal

  93. Paulina G.

    Konkurs indywidualny mężczyzn (środa):
    1. Kamil Stoch – najlepszy Polak
    2. Anders Bardal
    3. Noriaki Kasai

  94. Aga

    Środa skoki panowie:
    1. Kamil Stoch najlepszy z Polaków
    2. Anders Bardal
    3. Gregor Schlierenzauer

  95. magdaj

    Sroda
    1. Kamil Stoch najlepszy Polak
    2. Kasai Noriaki
    3. Prevc Peter

  96. Izabela

    Kamil Stoch – najlepszy Polak

  97. Izabela

    Konkurs indywidualny mężczyzn (środa):
    1. Kamil Stoch
    2 Peter Prevc
    3. Noriaki Kasai

Dodaj komentarz