Igrzyska pełne pozytywnych sportowych emocji już za nami. Puchar Świata trwa jednak nadal. Przed nami zmagania mężczyzn w Falun i Lahti oraz kobiet w Rasnovie – zapraszamy do konkursu „Typuj skoki ze SkokiPolska.pl”.
Do wygrania będzie autograf polskiego skoczka narciarskiego – olimpijczyka z Soczi – Macieja Kota.
Tym razem do wytypowania macie podia aż czterech konkursów mężczyzn (PŚ Falun, PŚ Lahti) oraz dwóch konkursów kobiet (PŚ Rasnov). Wystarczy, że w komentarzach pod tym artykułem napiszecie:
- typy na podium konkursu indywidualnego mężczyzn w Falun (środa – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
- które miejsce zajmie w konkursie mężczyzn w Falun najlepszy reprezentant Polski i kto nim będzie (środa – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
- typy na podium pierwszego indywidualnego konkursu mężczyzn w Lahti (piątek – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
- które miejsce zajmie w pierwszym indywidualnym konkursie w Lahti najlepszy reprezentant Polski i kto nim będzie (piątek – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
- typy na podium drużynowego konkursu mężczyzn w Lahti (sobota – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
- które miejsce zajmie w drużynowym konkursie w Lahti reprezentacja Polski (sobota – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
- typy na podium pierwszego indywidualnego konkursu kobiet w Rasnovie (sobota – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
- typy na podium drugiego indywidualnego konkursu kobiet w Rasnovie (niedziela – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
- typy na podium drugiego indywidualnego konkursu mężczyzn w Lahti (niedziela – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
- które miejsce zajmie w drugim indywidualnym konkursie w Lahti najlepszy reprezentant Polski i kto nim będzie (niedziela – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
Prosimy o dopisywanie w komentarzach, którego konkursu skoków dotyczy typowanie, a także (osoby, które już typowały) o podpisywanie się w taki sposób, jak dotychczas (ten sam nick).
Tym razem zdobyć można aż 22 punkty. Zwycięży osoba, która uzbiera ich najwięcej.
Programy zawodów (Lahti i Rasnov wkrótce):
Dodajmy, że jest prowadzona także klasyfikacja typerów dla całego sezonu – dostępna TUTAJ.
SkokiPolska.pl
Niedziela:
1.Freund
2.Schlierenzauer
3.Koivuranta
5.Stoch-najlepszy Polak
Niedziela – mężczyźni
1. Severin Freund
2. Noriaki Kasai
3. Stefan Kraft
Niedziela kobiet
1. takanashi
2. Avvakumowa
3. ito
Niedziela – kobiety
1. Sara Takanashi
2. Yuki Ito
3. Irina Avvakumova
Konkurs niedzielny mężczyzn:
1.Severin Freund
2.Stefan Kraft
3.Anssi Koivuranta
Najlepszy z Polaków- Kamil Stoch 5 miejsce : )
Lahti, niedziela
1. Freund
2. Koivuranta
3. Stoch, najlepszy Polak
Konkurs Niedziela
1. Freund
2.Stoch
3.Prevc
Panie niedziela:
1. Takanashi
2. Ito
3. Awakumova
Panowie niedziela:
1. Freud
2. Stoch
3. Prevc
Konkurs niedzielny kobiet:
1.Sara Takanashi
2.Irina Avvakumova
3.Yuki Ito
niedziela
1.Freund
2. Stoch
3.prevc
1.Kamil Stoch
2.FREUND Severin
3.Kraft
4.Peter Prevc
1.Sara Takanashi
2.Maren Sunbdy
3.Youki Ito
Niedziela
kobiety niedziela:
1. Takanashi
2. Ito
3. Awakumova
Rasnov, niedziela:
1. Takanashi
2. Ito
3. Avvakumova
Panie niedz
1.takanashi
2.ito
3.lundby
Panowie niedz
1.freud
2.bardal
3. prevc
5 stoch naj polak
Niedziela:
1.Freund
2.Kraft
3.Bardal
5.Stoch naj Polak
Panie niedziela:
1. Takanashi
2. Ito
3. Awakumova
Panowie niedziela:
1. Freud
2. Stoch
3. Prevc
Konkurs niedzielny panie:
1. Sara Takanashi
2. Irrina Avvakumova
3. Yuki Ito
Konkurs niedzielny panów w Lahti:
1. Severin Freund
2. Kamil Stoch-najlepszy polak
3. Anssi Koivuranta
Panie – niedziela
1. Sara Takanashi
2. Yuki Ito
3. Irina Awakumova
Panowie – niedziela
1. Sevrin Freud
2. Anssi Koivuranta
3. Peter Prevc
Kamil Stoch najlepszy Polak 4
Konkurs Kobiet Niedziela:
1.Sara Takanashi
2.Maren Lundby
3.Yuki Ito
Konkurs indywidualny kobiet (niedziela):
1. Sara Takanashi
2. Yuki Ito
3. Irina Avvakumova
Konkurs indywidualny mężczyzn (niedziela):
1. Severin Freund
2. Peter Prevc
3. Kamil Stoch – najlepszy Polak
Konkurs indywidualny kobiet (niedziela):
1. Sara Takanashi
2. Irina Avvakumova
3. Yuki Ito
Konkurs indywidualny mężczyzn (niedziela):
1. Severin Freund
2. Peter Prevc
3. Kamil Stoch – najlepszy Polak
Niedziela panie:
1.sara takanashi
2.maren sunbdy
3.youki ito
nidziela panowie:
1.severin freund
2.kamil stoch- naj polak
3.peter prevc
kobiety- sobota
1.Sara Takanashi
2.Irina Avvakumova
3.Yuki Ito
Sobota, Lahti
1. Austria
2. Niemcy
3. Słowenia
4. Polska
Konkurs sobotni drużynowy panów:
1. Austria
2. Niemcy
3. Słowenia
4. Polska
Konkurs drużynowy mężczyzn:
1.Austria
2.Niemcy
3.Słowenia
Polacy-5 miejsce : )
Druzynowka sobota panowie
1. niemcy
2.austria
3. Norwegia
Polska 5
Konkurs Drużynowy :
1. Austria
2.Niemcy
3.Polska
Konkurs kobiet sobota:
1. Sara Takanashi
2.Yuki Ito
3.Coline Mattel
panowie sobota drużynówka
1. Austria
2. Niemcy
3. Słowenia
Polska miejsce 5
Sobota kobiety indywidualny
1. Sara Takanashi
2. Yuki Ito
3. Irina Awakumova
Drużynowo panowie 🙂
1. Austria
2. Niemcy
3. Słowenia
Polska najlepsze miejsce 5
Konkurs sobotni panie
1. takanashi
2. awakumova
3.mattel
kobiety- sobota
1.Sara Takanashi
2.Irina Avvakumova
3.Yuki Ito
Drużynówka w Lahti
1. Austria
2. Niemcy
3. Słowenia
4. Polska
Rasnov, sobota
1. Takanashi
2. Avvakumova
3. Vogt
Rasnov, sobota
1. Takanashi
2. Avvakumova
3. Vogt
ps pan sobota;
1.Takanashi
2.Irshako-Soltz
3.Vogt
Drużynowy sobota:
1.Austria
2.Niemcy
3.Norwegia
4.Polska
kobiety sobota:1.Sara Takanashi
2. Yuki Ito
3.Irina Avvakumova
Konkurs indywidualny kobiet(sobota):
1.Sara Takanashi
2.Irina Avvakumova
3.Yuki Ito
Sobota:
1.Austria
2.Niemcy
3.Norwegia
5.Polska
Sobota(konkurs drużynowy)
1.Niemcy
2.Austria
3.Słowenia
polska 4 miejsce
Sobota
1 Austria
2 Niemcy
3 Norwegia
Polska bedzie na 5 miejscu
Drużynówka:
1Niemcy
2.Słowenia
3.Austria
4.Polska
Konkurs indywidualny kobiet ( sobota)
1.Sara Takanashi
2.Irina Avvakumova
3.Coline Mattel
Konkurs drużynowy:
1.Austria
2.Niemcy
3.Słowenia
Polska zajmie 5 miejsce
konkurs indywidualny (mężczyzn) niedziela :
1.Kamil Stoch – najlepszy polak
2.Severin Frund
3. Peter Prevc
konkurs drużynowy (sobota)
1. Niemcy
2.Słowenia
3.Austria
4.Polska- najlepsze miejsce ´polakow
zapomniałam dopisac najlepszy z Polaków Kamil Stoch – 2 miejsce:)
konkurs indywidualny mezczyzn Lahti (niedziela)
1.Severin Freund
2.Kamil Stoch
3.Peter Prevc
konkurs drużynowy(sobota)
1.Niemcy
2.Austria
3.Polska-najlepsze miejsce Polaków
Konkurs indywidualny kobiet (sobota):
1. Sara Takanashi
2. Irina Avvakumova
3. Yuki Ito
Konkurs drużynowy mężczyzn (sobota):
1. Słowenia
2. Austria
3. Niemcy
4. Polska – najlepsze miejsce Polaków
Konkurs drużynowy mężczyzn (sobota):
1. Niemcy
2. Austria
3. Słowenia
4. Polska – najlepsze miejsce Polaków
Konkurs indywidualny kobiet (sobota):
1.Sara Takanashi
2.Irina Avvakumova
3.Carina Vogt
Zapomniałam napisać że najlepszy Polakiem będzie Kamil Stoch – 10 miejsce.
Konkurs mężczyzn (piątek):
1.Severin Freund
2.Peter Prevc
3.Anders Bardal
Piątek:
1.Hayböck
2.Prevc
3.Kasai
Konkurs piatek
1. peter prevc
2. severin freud
3. Noriaki kasai
Najlepszy Polak Kamil Stoch -4miejsce
Lahti, piątek:
1. Freund
2. Prevc
3. Bardal
7. Stoch, najlepszy Polak
Piątek:
1.Prevc
2.Freund
3.Stoch
Konkurs w Lahti w piątek:
1. Peter Prevc
2. Severin Freund
3. Noriaki Kasai
Najlepszy polak Kamil Stoch 5 miejsce
Piatek:
1. Severin Freud
2. Peter Prevc
3. Kamil Stoch
Piatek.
1.stoch najlepszy z polakow
2.freund
3.prevc
1. konkurs ind. w Lahti (piątek)
1. Kamil Stoch – najlepszy Polak
2. Severin Freund
3. Peter Prevc
Konkurs
1. Stoch
2.Prevc
3.Freund
* piątkowy
Piątek
1. Prevc
2. Stoch – najlepszy Polak
3. Freud
Konkurs w Lahti: ( piątek)
1.Kamil Stoch – najlepszy Polak
2.Severin Freund
3.Peter Prevc
Konkurs w Lahti: ( piątek)
1.Kamil Stoch – najlepszy Polak
2.Peter Prevc
3.Severin Freund
Rasnov Panie (piątek)
1.Sara Takanashi
2.Irina Avvakumova
3.Carina Vogt
Lahti(piatek indywidualny)
1.Kamil Stoch- najlepszy Polak
2.Severin Severin Freund
3.Noriaki Kasai
Piątek panowie :
1Kamil Stoch- naj Polak
2.Noriaki Kasai
3.Severin Freund
Konkurs indywidualny mężczyzn (piątek Lahti):
1. Kamil Stoch (najlepszy Polak)
2. Peter Prevc
3. Severin Freund
Konkurs indywidualny mężczyzn ( piątek):
1. Kamil Stoch – najlepszy Polak
2. Peter Prevc
3. Severin Freund
Konkurs indywidualny mężczyzn (piątek) :
1. Kamil Stoch – najlepszy Polak
2. Severin Freund
3. Peter Prevc
Konkurs indywidualny mężczyzn ( piątek):
1. Peter Prevc
2. Noriaki Kasai
3. Kamil Stoch – najlepszy Polak
Konkurs indywidualny mężczyzn (środa):
1.Kamil Stoch
2.Noriaki Kasai
3.Peter Prevc
Konkurs indywidualny – środa
1. Kamil Stoch – najlepszy Polak
2. Noriaki Kasai
3. Jernej Damjan
Konkurs indywidualny – środa
1. Kamil Stoch
2. Noriaki Kasai
3. Peter Prevc
Środa:
1. Kamil Stoch – najlepszy Polak
2. Noriaki Kasai
3. Jernej Damjan
Falun, środa:
1. Stoch, najlepszy Polak
2. Kasai
3. Bardal
Konkurs w Falun w środę:
1. Kamil Stoch – najlepszy polak
2. Anders Bardal
3. Peter Prevc
Konkurs w Falun w środę:
1. Kamil Stoch-najlepszy polak
2. Anders Bardal
3. Peter Prevc
Konkurs W Falun w środę :
1. Kamil Stoch – Najlepszy Polak
2. Gregor Schlierenzauer
3.Andres Bardal
Środa:
1.Stoch
2.Schlierenzauer
3.Prevc
Konkurs w Falun w środę:
1. Kamil Stoch-najlepszy polak
2. Anders Bardal
3. Noriaki Kasai
Skoki w Falun:
1. Kamil Stoch-najlepszy Polak
2. Severin Freund
3. Anders Bardal
1-Stoch
2-prevc
3-Schlierenzauer
1. Kamil Stoch – najlepszy Polak
2. Schlierenzauer
3. Freund
Konkurs w Falun
1.Stoch
2.Bardal
3.Freund
Mezczyzni Falum
1. Kamil Stoch najlepszy z Polakow
2. Bardal
3. Schlierenzauer
środa panowie:
1.Kamil Stoch – naj Polak
2.Noriaki Kasai
3.Andres Bardal
Środa:
1.K.Stoch
2.J.Damjan
3.N.Kasai
konkurs indywidualny środa
1.Kamil Stoch najlepszy Polak
2.Gregor Schlierenzauer
3.Noriaki Kasai
Konkurs ind. mężczyzn – Falun (środa)
1. Kamil Stoch – najlepszy Polak.
2. Noriaki Kasai
3. Anders Bardal
Konkurs indywidualny mężczyzn (środa):
1. Kamil Stoch – najlepszy Polak
2. Anders Bardal
3. Noriaki Kasai
Środa skoki panowie:
1. Kamil Stoch najlepszy z Polaków
2. Anders Bardal
3. Gregor Schlierenzauer
Sroda
1. Kamil Stoch najlepszy Polak
2. Kasai Noriaki
3. Prevc Peter
Kamil Stoch – najlepszy Polak
Konkurs indywidualny mężczyzn (środa):
1. Kamil Stoch
2 Peter Prevc
3. Noriaki Kasai