SVEN HANNAWALD JUŻ WKRÓTCE w POLSCE – SPOTKAJ NIEMIECKĄ LEGENDĘ SKOKÓW !

SVEN HANNAWALD JUŻ WKRÓTCE w POLSCE – SPOTKAJ NIEMIECKĄ LEGENDĘ SKOKÓW !

Hannawald Sven fot.Julia .Piatkowska - SVEN HANNAWALD JUŻ WKRÓTCE w POLSCE - SPOTKAJ NIEMIECKĄ LEGENDĘ SKOKÓW !Wieloletni rywal Adama Małysza, jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych niemieckich skoczków narciarskich, który ma na swoim koncie wiele spektakularnych sukcesów (Turnieju Czterech w sezonie 2001/2002) pojawi się wkrótce w Warszawie. Sven Hannawald będzie promował swoją autobiografię „Sven Hannawald. Tryumf. Upadek. Powrót do życia”.

 

Zadziwił świat swoją nagłą eksplozją formy podczas jubileuszowego, 50. Turnieju Czterech Skoczni, kiedy jako pierwszy zawodnik w historii dyscypliny zdołał zwyciężyć we wszystkich czterech konkursach. Zaczęło się wspaniale – historyczny sukces, sława, zacięta rywalizacja z Adamem Małyszem. Jednak wszyscy pamiętamy, że nie było tak do końca.

hannawald polska.okładka - SVEN HANNAWALD JUŻ WKRÓTCE w POLSCE - SPOTKAJ NIEMIECKĄ LEGENDĘ SKOKÓW !Hannawald w swojej książce opowiada o przebiegu sportowej kariery, o jasnych i ciemnych jej stronach. Załamanie psychiczne, stres, tzw. „syndrom wypalenia” a nawet myśli samobójcze – jak tak naprawdę wyglądało życie reprezentanta Niemiec?

W książce, która już 5 marca trafi na półki polskich księgarni, przeczytamy także m.in. o polskich kibicach, Wojciechu Fortunie i podejściu Hannawalda do organizacji Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Krakowie w 2022 roku.

Sven Hannawald pojawi się w Warszawie na spotkaniach z czytelnikami w celu wypromowania swojego dzieła. Już 5 marca o godz. 18:00 w Empiku Junior (przy ulicy Marszałkowskiej 116/122) fani będą mieli pierwszą okazję aby go wysłuchać  (wstęp wolny). Były skoczek narciarski tego samego wieczora odwiedzi także Kino Czary w restauracji Winosfera przy ul. Chłodnej 31  (godzina 20:00). Na ten wieczór autorski trzeba się jednak zapisać – formularz jest dostępny TUTAJ.

 

Źródło: informacja własna / wizerunkowo.com

Podziel się:

Dodaj komentarz