Przed nami kolejne konkursy Pucharu Świata – pań i panów. Skoczkinie rywalizują w rumuńskim Rasnovie, a skoczkowie w fińskim Lahti. Przedstawiamy listy startowe tych zawodów.
Już o godz. 12:30 rozpoczną się kwalifikacje do konkursu PŚ w Lahti, który zaplanowany jest na godz. 14:00. Zapraszamy do relacji LIVE.
Lista startowa kwalifikakcji:
BIB | Zawodnik | Kraj | Status |
1 | Sabirzhan Muminov | KAZ | |
2 | Anders Johnson | USA | |
3 | Sebastian Colloredo | ITA | |
4 | Martti Nomme | EST | |
5 | Ilmir Hazetdinov | RUS | |
6 | Federico Cecon | ITA | |
7 | Alexey Korolev | KAZ | |
8 | Heung-Chul Choi | KOR | |
9 | Nicholas Alexander | USA | |
10 | Hyun-Ki Kim | KOR | |
11 | Cestmir Kozisek | CZE | |
12 | Marat Zhaparov | KAZ | |
13 | Matjaz Pungertar | SLO | |
14 | Vladimir Zografski | BUL | |
15 | Radik Zhaparov | KAZ | |
16 | Shohei Tochimoto | JPN | |
17 | Ville Larinto | FIN | |
18 | Roman Koudelka | CZE | |
19 | Kaarel Nurmsalu | EST | |
20 | Andreas Stjernen | NOR | |
21 | Alexey Korolev | KAZ | |
22 | Lauri Asikainen | FIN | |
23 | Ronan Lamy Chappuis | FRA | |
24 | Denis Kornilov | RUS | |
25 | Lukas Hlava | CZE | |
26 | Mackenzie Boyd-Clowes | CAN | |
27 | Antonin Hajek | CZE | |
28 | Reruhi Shimizu | JPN | |
29 | Yuta Watase | JPN | |
30 | Jaka Hvala | SLO | |
31 | Manuel Fettner | AUT | |
32 | Dawid Kubacki | POL | |
33 | Anders Jacobsen | NOR | |
34 | Nejc Dezman | SLO | |
35 | Ole Marius Ingvaldsen | NOR | |
36 | Karl Geiger | GER | |
37 | Dimitry Vassiliev | RUS | |
38 | Tomaz Naglic | SLO | |
39 | Klemens Murańka | POL | |
40 | Gregor Deschwanden | SUI | |
41 | Andreas Wank | GER | |
42 | Jakub Janda | CZE | |
43 | Janne Ahonen | FIN | |
44 | Rune Velta | NOR | |
45 | Wolfgang Loitzl | AUT | |
46 | Andreas Kofler | AUT | |
47 | Anssi Koivuranta | FIN | |
48 | Michael Neumayer | GER | |
49 | Jan Matura | CZE | |
50 | Richard Freitag | GER | |
51 | Anders Fannemel | NOR | |
52 | Michael Hayboeck | AUT | |
53 | Piotr Żyła | POL | |
54 | Jan Ziobro | POL | |
55 | Maciej Kot | POL | |
56 | Taku Takeuchi | JPN | |
57 | Jurij Tepes | SLO | |
58 | Stefan Kraft | AUT | |
59 | Jernej Damjan | SLO | |
60 | Marinus Kraus | GER | PQ |
61 | Thomas Diethart | AUT | PQ |
62 | Andreas Wellinger | GER | PQ |
63 | Simon Ammann | SUI | PQ |
64 | Anders Bardal | NOR | PQ |
65 | Gregor Schlierenzauer | AUT | PQ |
66 | Noriaki Kasai | JPN | PQ |
67 | Severin Freund | GER | PQ |
68 | Kamil Stoch | POL | PQ |
69 | Peter Prevc | SLO | PQ |
Konkurs PŚ Pań w Rasnovie rozpocznie się już o godz. 13:30 (poprzedzi go seria próbna o godz. 12:30). Zapraszamy do relacji LIVE.
Lista startowa konkursu:
BIB | Zawodniczka | Kraj |
1 | Natalia Solovyeva | RUS |
2 | Ayuka Takeda | JPN |
3 | Stefaniya Nadymova | RUS |
4 | Daria Grushina | RUS |
5 | Katharina Keil | AUT |
6 | Anna Odine Stroem | NOR |
7 | Barbora Blazkova | CZE |
8 | Anja Javorsek | SLO |
9 | Dana Vasilica Haralambie | ROU |
10 | Anna Ruprecht | GER |
11 | Sabrina Windmueller | SUI |
12 | Juliane Seyfarth | GER |
13 | Anastasiya Gladysheva | RUS |
14 | Misaki Shigeno | JPN |
15 | Sofya Tikhonova | RUS |
16 | Manuela Malsiner | ITA |
17 | Chiara Hoelzl | AUT |
18 | Lea Lemare | FRA |
19 | Ayumi Watase | JPN |
20 | Gyda Enger | NOR |
21 | Kaori Iwabuchi | JPN |
22 | Michaela Dolezelova | CZE |
23 | Anna Haefele | GER |
24 | Evelyn Insam | ITA |
25 | Spela Rogelj | SLO |
26 | Elena Runggaldier | ITA |
27 | Ursa Bogataj | SLO |
28 | Jessica Jerome | USA |
29 | Katja Pozun | SLO |
30 | Line Jahr | NOR |
31 | Julia Clair | FRA |
32 | Ulrike Graessler | GER |
33 | Eva Logar | SLO |
34 | Helena Olsson Smeby | NOR |
35 | Katharina Althaus | GER |
36 | Julia Kykkaenen | FIN |
37 | Maren Lundby | NOR |
38 | Coline Mattel | FRA |
39 | Maja Vtic | SLO |
40 | Yuki Ito | JPN |
41 | Irina Avvakumova | RUS |
42 | Carina Vogt | GER |
43 | Sara Takanashi | JPN |
Oczywiście zapraszamy też do typera TUTAJ.
informacja własna