„TYPUJ SKOKI ze SkokiPolska.pl” – ETAP XIII: MŚ w LOTACH HARRACHOV i PŚ Pań FALUN

„TYPUJ SKOKI ze SkokiPolska.pl” – ETAP XIII: MŚ w LOTACH HARRACHOV i PŚ Pań FALUN

wizualizacja - "TYPUJ SKOKI ze SkokiPolska.pl" - ETAP XIII: MŚ w LOTACH HARRACHOV i PŚ Pań FALUN

Jeżeli Igrzyska Olimpijskie w Soczi można było nazwać „daniem głównym” tego sezonu, to nadchodzące Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich w Harrachovie będą niewątpliwie wisienką na torcie w formie deseru. Przed nami drugi w tym sezonie weekend z zawodami na obiekcie mamucim, a także pucharowe zmagania kobiet oraz kolejny – specjalny etap typera. Zapraszamy do udziału! 

 

Nagrodą dla najlepszego typera będą oficjalne autografy – trenera polskiej kadry  – Łukasza Kruczka oraz medalisty olimpijskiego z Soczi – Andersa Bardala. 

 

Tym razem do wytypowania macie podia dwóch konkursów mężczyzn (indywidualnego i drużynowego) w ramach Mistrzostw Świata w lotach narciarskich w Harrachovie oraz podia dwóch konkursów indywidualnych Pucharu Świata kobiet w Falun. Wystarczy, że w komentarzach pod tym artykułem napiszecie:

  • typy na podium MŚ w lotach – zawody indywidualne (piątek – do czasu rozpoczęcia pierwszej serii) – 1 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będą to 2 punkty;
  • które miejsce w indywidualnych MŚ w lotach zajmie najlepszy reprezentant Polski i kto nim będzie (piątek – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 2 punkty;
  • typy na podium MŚ w lotach – zawody drużynowe (niedziela – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 pkt za poprawne wytypowanie drużyny, jeśli poprawna będzie również lokata – będą to 2 punkty;
  • które miejsce zajmie polska kadra w drużynowych MŚ w lotach (niedziela – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 2 punkty;
  • typy na podium pierwszego indywidualnego konkursu PŚ kobiet w Falun (sobota – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodniczki, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
  • które miejsce zajmie w pierwszym indywidualnym konkursie PŚ kobiet w Falun najlepsza reprezentantka Polski i kto nią będzie (sobota – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
  • typy na podium drugiego indywidualnego konkursu PŚ kobiet w Falun (niedziela – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodniczki, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
  • które miejsce zajmie w drugim indywidualnym konkursie PŚ kobiet w Falun najlepsza reprezentantka Polski i kto nią będzie (niedziela – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
 

Prosimy o dopisywanie w komentarzach, którego konkursu skoków dotyczy typowanie, a także (osoby, które już typowały) o podpisywanie się w taki sposób, jak dotychczas (ten sam nick).

Tym razem zdobyć można aż 24 punkty. Zwycięży osoba, która uzbiera ich najwięcej.

Programy zawodów (PŚ Pań Falun wkrótce):

Dodajmy, że jest prowadzona także klasyfikacja typerów dla całego sezonu – dostępna TUTAJ.

 

SkokiPolska.pl

Podziel się:

Ten post ma 59 komentarzy

  1. Góralka

    1.Takanashi Niedziela
    2.Vogt
    3.Youki Ito
    36- Pałasz
    Drużynowy:
    1.Norwegia
    2.Niemcy
    3.Austria
    4.Polska

  2. Andi

    konkurs kobiet -niedziela:
    1. Sara Takanashi
    2. Yuki Ito
    3. Carina Vogt

    Najlepsza Polka Szwab 40
    Drużynowy
    1.Norwegia
    2.Niemcy
    3.Polska

  3. Marysia3

    Konkurs kobiet niedziela:
    1. Sara Takanashi
    2. Yuki Ito
    3. Carina Vogt

    Najlepsza Polka Szwab 39
    Drużynowy:
    1.Norwegia
    2.Niemcy
    3.Słowenia
    4.Polska

  4. Malwina

    Konkurs drużynowy panów:
    1. Norwegia
    2. Austria
    3. Słowenia
    4. Polska

  5. hubert

    Konkurs drużynowy panów:niedziela
    1.Norwegia
    2.Niemcy
    3.Słowenia
    4.Polska

  6. hubert

    Konkurs ind. kobiet -niedziela:
    1. Sara Takanashi
    2. Yuki Ito
    3. Carina Vogt

    Najlepsza Polka Szwab 41

  7. Metłuż

    Niedziela, MŚwL:
    1. Wiatr
    2. Wiatr
    3. Wiatr
    😉

    A optymistyczny scenariusz:
    1. Norwegia
    2. Austria
    3. Polska

  8. Aga

    paie niedziela
    1. Takanashi
    2. Ito
    3. vogt
    szwab naj polka 40

  9. Metłuż

    Falun, niedziela:
    1. Takanashi
    2. Ito
    3. Clair

    42. Szwab, najlepsza Polka

  10. Malwina

    Konkurs niedzielny pań
    1. Sara Takanashi
    2. Yuki Ito
    3. Carina Vogot
    Najlepsza polka Joanna Szwab 34 miejsce

  11. hub1234

    Konkurs indywidualny kobiet-niedziela
    1. Takanashi Sara
    2. Ito Yuki
    3. KYKKAENEN Julia

    Najlepsza Polka Szwab 46

    Konkurs drużynowy panów:
    1. Norwegia
    2. Słowenia
    3. Polska

  12. Izabela

    Konkurs indywidualny kobiet (niedziela):
    1. Sara Takanashi
    2. Yuki Ito
    3. Carina Vogt
    38. Joanna Szwab – najlepsza Polka

    Konkurs drużynowy mężczyzn (niedziela):
    1. Niemcy
    2. Słowenia
    3. Polska – najlepsze miejsce Polaków

  13. magdaj

    Niedziela panie:
    1.takanashi
    2.ito
    3.kykkanen
    Naj polka szwab 47

    Panowie druzyna:
    1. Norwegia
    2.slowenia
    3.czechy
    4.polska

  14. Agnieszka K

    Konkurs ind. kobiet -niedziela:
    1. Sara Takanashi
    2. Yuki Ito
    3. Carina Vogt

    Najlepsza Polka Szwab 46

    Konkurs drużynowy panów:
    1. Norwegia
    2. Polska
    3. Słowenia

  15. Agnieszka K

    Konkurs ind. kobiet -niedziela:
    1. Sara Takanashi
    2. Yuki Ito
    3. Carina Vogt

    Konkurs drużynowy panów:
    1. Norwegia
    2. Polska
    3. Słowenia

  16. Paulina G.

    Konkurs indywidualny kobiet (niedziela):
    1. Sara Takanashi
    2. Yuki Ito
    3. Carina Vogt

    43. Joanna Szwab – najlepsza Polka

    Konkurs drużynowy mężczyzn (niedziela):
    1. Słowenia
    2. Niemcy
    3. Polska – najlepsze miejsce Polaków

  17. magdaj

    Najlepsza polka szwab 38

  18. magdaj

    Panie 1.takanashi
    2.ito
    3.vogt

  19. Mary

    Konkurs sobotni męszczyzn
    1.Freund
    2.Prevc
    3.Bardal
    5- Kamil Stoch

  20. Metłuż

    Po kiego grzyba tyle osób typuje sobotni konkurs panów, jeżeli on będzie po prostu kontynuacją wczorajszego?…

    Sobota, panie (o ile dojdzie do skutku 😛 ):
    1. Takanashi
    2. Ito
    3. Kykkänen

    34. Szwab, najlepsza Polka

  21. Angelika072398

    Sobota mezczyzni
    1. Freund
    2. Stoch
    3. Prevc

  22. Martaa

    Konkurs sobotni mężczyzn:
    1.Severin Freund
    2.Peter Prevc
    3.Kamil Stoch
    Konkurs sobotni kobiet:
    1.Sara Takanashi
    2.Yuki Ito
    3.Carina Vogt

    Najlepsze miejsce Polki – Joanna Szwab 30 miejsce : )

  23. Ania92

    1. Severin Freund
    2. Anders Bardal
    3. Peter Prevc
    Najlepszy Polak – Kamil Stoch – miejsce 4

  24. Izabela

    Konkurs indywidualny mężczyzn (sobota):
    1. Peter Prevc
    2. Severin Freund
    3. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  25. Marysia3

    SOBOTA
    1.Takanashi
    2.Vogt
    3.Youki Ito
    31.Pałasz
    SOBOTA
    1.Stoch
    2.Freund
    3.Bardal

  26. Paulina G.

    Konkurs indywidualny mężczyzn (sobota):
    1. Peter Prevc
    2. Severin Freund
    3. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  27. Góralka

    Sobota:
    1.Freund
    2.Bardal
    3.Stoch

  28. Andi

    Sobota:
    1. Sara Takanashi
    2. Yuki Ito
    3. Colinne Mattel
    33.Szwab

    1.Freund
    2.Prevc
    3.Bardal
    5.Stoch

  29. Natalia13245

    Harrachov sobota panowie
    1.Severin Freund
    2.Kamil Stoch-najlepszy Polak
    3.Peter Prevc

  30. Góralka

    Sobota:
    1.Takanashi
    2.Vogt
    3.Ito
    35.Szwab

  31. Aga

    Konkurs sobotni panie:
    1. Sara Takanashi
    2. Yuki Ito
    3. Colinne Mattel

    Magdalena Pałasz – 33 miejsce

  32. hub1234

    Konkurs sobotni panie
    1. Sara Takanashi
    2. Yuki Ito
    3. Carina Vogt
    Joanna Szwab-najlepsza Polka 30 miejsce

  33. hubert

    Konkurs sobotni panie
    1. Sara Takanashi
    2. Yuki Ito
    3. Carina Vogt
    Joanna Szwab-najlepsza Polka 36 miejsce

  34. Agnieszka K

    Konkurs sobotni panie 🙂
    1. Sara Takanashi
    2. Yuki Ito
    3. Carina Vogt
    Joanna Szwab-najlepsza Polka 36 miejsce

  35. Malwina

    Konkurs sobotni pań:
    1. Sara Takanashi
    2. Yuki Ito
    3. Carina Vogot
    30. Joanna Szwab-najlepsza polka

  36. Paulina G.

    Konkurs indywidualny kobiet (sobota):
    1. Sara Takanashi
    2. Yuki Ito
    3. Carina Vogt

    35. Joanna Szwab – najlepsza Polka

  37. Izabela

    Konkurs indywidualny kobiet (sobota):
    1. Sara Takanashi
    2. Yuki Ito
    3. Carina Vogt

    1. Izabela

      32. Joanna Szwab – najlepsza Polka

  38. Mary

    Konkurs kobiet sobota i niedziela:
    1.Takanashi
    2. Ito
    3. Vogt

  39. Andi

    Piątek:
    1.Prevc
    2.Frend
    3.Bardal
    4.Stoch

  40. Malwina

    Konkurs indywidualny panów:
    1. Peter Prevc
    2. Severin Freund
    3. Kamil Stoch-najlepszy polak

  41. Aga

    Piatek
    1. Freud
    2. Prevc
    3. Stoch

  42. Agnieszka K

    Piątek indywidualny panowie:
    1.prevc
    2.freud
    3.Stoch najlepszy Polak

  43. Angelika072398

    Mezczyzni piatek
    1. Freund
    2. Stoch
    3.prevc

  44. Ania92

    1. Peter Prevc
    2. Kamil Stoch
    3. Severin Freund

  45. Martaa

    konkurs mezczyzn piatek:
    1. Peter Prevc
    2. Kamil Stoch
    3. Severin Freund : )

  46. hubert

    Loty-piątek
    1.P.Prevc
    2.S.Freund
    3.K.Stoch-najlepszy Polak

  47. hub1234

    Loty.piątek

    1.S.Freund
    2.P.Prevc
    3.K.Stoch-naj polak

  48. Damian

    loty:
    1.Freund
    2Prevc
    3.Stoch
    druz:
    1.Slowenia
    2.Austria
    3Norwegia
    5.Polska
    fauln sobota :
    1.Takanashi
    2.Vogt
    3.Youki Ito
    27- Pałasz

  49. Góralka

    Piątek:
    1.Freund
    2.Prevc
    3.Stoch

  50. magdaj

    Piatek
    1. peter prevc
    2. Kamil stoch naj polak
    3. severin freud

  51. Paulina G.

    Konkurs indywidualny mężczyzn (piątek):
    1. Peter Prevc
    2. Kamil Stoch – najlepszy Polak
    3. Severin Freund

  52. Natalia13245

    Piątek panowie:
    1.Freund
    2.Stoch – najlepszy Polak
    3.Prevc

  53. Izabela

    Konkurs indywidualny mężczyzn (piątek):
    1. Peter Prevc
    2. Severin Freund
    3. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  54. Mary

    Konkurs piątkowy:
    1. Prevc
    2. Stoch
    3. Freund

  55. Marysia3

    Piątek:
    1.Prevc
    2.Freund
    3.Stoch

  56. Metłuż

    Harrachov:
    1. Prevc
    2. Stoch, najlepszy Polak
    3. Freund

  57. Yubi

    MŚ w lotach ind:
    1. P.Prevc 2. A.Bardal 3. S.Freund
    najlepszy Polak 4. K.Stoch
    MŚ w lotach druż:
    1. Słowenia 2. Norwegia 3. Polska

    PŚ w Falun
    1 konkurs 1. S.Takanashi
    2 konkurs 1. S.Takanashi
    najlepsza Polka 29. M.Pałasz

Dodaj komentarz