BARDAL i PREVC z NIEDOSYTEM o MŚ w LOTACH

BARDAL i PREVC z NIEDOSYTEM o MŚ w LOTACH

Prevc Peter Harrachov2 B.Leja  - BARDAL i PREVC z NIEDOSYTEM o MŚ w LOTACHNie udało się. Silnie wiejący w Harrachovie wiatr pokrzyżował plany zawodnikom i organizatorom. Na podstawie wyników dwóch z czterech zaplanowanych rund, zwycięzcą Mistrzostw Świata w lotach narciarskich został Severin Freund. Srebro i brąz powędrowały w ręce Andersa Bardala i Petera Prevca.

 

Pomimo wysokiego drugiego miejsca, Anders Bardal przyznał, że liczył na zwycięstwo. „Jestem zadowolony z wyniku. Chciałem dziś jednak walczyć o wygraną z Severinem Freundem, ale  uniemożliwiła to pogoda. Słyszeliśmy, że wieczorem będą lepsze warunki, niestety prognozy się nie sprawdziły” – powiedział po odwołaniu konkursowej rywalizacji Bardal.

Krytycznie swój występ ocenił trzeci zawodnik tej imprezy Peter Prevc. „Spodziewałem się od siebie więcej, tym bardziej, że od Turnieju Czterech Skoczni moje skoki były coraz lepsze i lepsze. Wszystko szło zgodnie z planem” – stwierdził słoweński skoczek. Prevc potwierdził jednak, że obecny sezon jest jednym z najlepszych w jego karierze.

Źródło: berkutschi.com

Podziel się:

Dodaj komentarz