ŁUKASZ KRUCZEK dla SkokiPolska o WIETRZNYM HARRACHOVIE i SKŁADZIE POLAKÓW NA DRUŻYNÓWKĘ

ŁUKASZ KRUCZEK dla SkokiPolska o WIETRZNYM HARRACHOVIE i SKŁADZIE POLAKÓW NA DRUŻYNÓWKĘ

kruczek lukasz coach s.piwowar - ŁUKASZ KRUCZEK dla SkokiPolska o WIETRZNYM HARRACHOVIE i SKŁADZIE POLAKÓW NA DRUŻYNÓWKĘWiatr uniemożliwił dziś polskim skoczkom awansowanie na lepsze pozycje w Mistrzostwach Świata w lotach. Trener Łukasz Kruczek musiał więc na podstawie wczorajszych wyników podjąć trudną decyzję dotyczącą składu polskiej kadry na jutrzejszy konkurs drużynowy.

 

Dzisiaj było niebezpiecznie, szczególnie z prawej strony skoczni. Fragment za siatkami był OK, ale to za mało by można było bezpiecznie przeprowadzić zawody. Jutro pogoda ma być podobna lub lekko gorsza od tej jaka była w dniu dzisiejszym. Na razie ma być zgodnie z planem, czyli o godzinie 13:00 będzie seria próbna. Kolejne informacje będą o godzinie 11:45″ – powiedział nam Kruczek.

Trener polskiej kadry przyznał jednocześnie, że medaliści MŚ (Freund, Bardal, Prevc) znaleźli się na podium zasłużenie. Wczorajszy konkurs odbywał się w dobrych, w miarę wyrównanych warunkach. W czołówce znaleźli się zawodnicy, którzy w dniu wczorajszym skakali najlepiej”.

Kruczek podjął też decyzję o składzie polskiej kadry na jutrzejszy – potencjalny – konkurs drużynowy. Skoczą w nim: Maciej Kot, Piotr Żyła, Klemens Murańka i Kamil Stoch. Żyła zastąpił więc Ziobrę.

informacja własna

Podziel się:

Dodaj komentarz