You are currently viewing “TYPUJ SKOKI ze SkokiPolska.pl” – ETAP XIV: FINAŁ w PLANICY

“TYPUJ SKOKI ze SkokiPolska.pl” – ETAP XIV: FINAŁ w PLANICY

wizualizacja -  “TYPUJ SKOKI ze SkokiPolska.pl” – ETAP XIV: FINAŁ w PLANICYWszyscy z pewnością doskonale pamiętamy listopadowy początek sezonu w Klingenthal. Jak powszechnie wiadomo – to co dobre szybko się kończy. Ku zakończeniu zmierza też zimowy sezonu Pucharu Świata 2013/2014. Zapraszamy do ostatniego typowania podczas finału w Planicy.

 

Nagrodą dla najlepszego typera będą oficjalne autografy – słoweńskiej skoczkini – Emy Klinec oraz polskiego skoczka – Krzysztofa Miętusa. Przypominamy też, że dla najlepszych typerów w klasyfikacji całego sezonu czekają nagrody specjalne.

 

Tym razem do wytypowania macie podia trzech konkursów mężczyzn (indywidualnych i drużynowego) oraz jednego konkursu indywidualnego kobiet w ramach Pucharu Świata w Planicy. Wystarczy, że w komentarzach pod tym artykułem napiszecie:

  • typy na podium pierwszego konkursu indywidualnego PŚ Panów w Planicy (piątek – do czasu rozpoczęcia pierwszej serii) – 1 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będą to 2 punkty;
  • które miejsce w pierwszym konkursie indywidualnym PŚ Panów w Planicy zajmie najlepszy reprezentant Polski i kto nim będzie (piątek – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 2 punkty;
  • typy na podium konkursu indywidualnego PŚ Pań w Planicy (sobota – do czasu rozpoczęcia pierwszej serii) – 1 pkt za poprawne wytypowanie zawodniczki, jeśli poprawna będzie również lokata – będą to 2 punkty;
  • typy na podium konkursu drużynowego PŚ Panów w Planicy (sobota – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 pkt za poprawne wytypowanie drużyny, jeśli poprawna będzie również lokata – będą to 2 punkty;
  • które miejsce zajmie polska kadra w drużynowym konkursie PŚ w Planicy (sobota – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 2 punkty;
  • typy na podium drugiego konkursu indywidualnego PŚ Panów w Planicy (niedziela – do czasu rozpoczęcia pierwszej serii) – 1 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będą to 2 punkty;
  • które miejsce w drugim konkursie indywidualnym PŚ Panów w Planicy zajmie najlepszy reprezentant Polski i kto nim będzie (niedziela – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 2 punkty.
 

Prosimy o dopisywanie w komentarzach, którego konkursu skoków dotyczy typowanie, a także (osoby, które już typowały) o podpisywanie się w taki sposób, jak dotychczas (ten sam nick).

Tym razem zdobyć można aż 30 punktów. Zwycięży osoba, która uzbiera ich najwięcej.

Program zawodów:

Dodajmy, że jest prowadzona także klasyfikacja typerów dla całego sezonu – dostępna TUTAJ.

SkokiPolska.pl

Podziel się:

Ten post ma 55 komentarzy

  1. Martaa

    Konkurs niedzielny mężczyzn:
    1.Severin Freund
    2.Anders Bardal
    3.Peter Prevc

    Kamil Stoch 5 miejsce : )

  2. hubert

    Przepraszam chciał bym żeby ten komentarz się nie liczył
    który przez pomyłkę wytypowałem,bo zapomniałem że już wytypowałem właśnie ten już tam jest

    Niedziela indywidualny:
    1. Anders Bardal
    2. Severin Freud
    3. Peter Prevc
    4. Kamil Stoch najlepszy polak

  3. Malwina

    Konkurs panów niedziela:
    1. Anders Bardal
    2. Severin Freund
    3. Kamil Stoch-najlepszy polak

  4. Metłuż

    Niedziela:
    1. Bardal
    2. Freund
    3. Kofler

    6. Kot, najlepszy Polak

  5. hub1234

    Niedziela indywidualny:
    1. Anders Bardal
    2. Severin Freud
    3. Peter Prevc
    4. Kamil Stoch najlepszy polak

  6. hubert

    Niedziela indywidualny:
    1. Anders Bardal
    2. Severin Freud
    3. Peter Prevc
    4. Kamil Stoch najlepszy polak

  7. Angelika072398

    niedziela meżczyźni
    1. Freund
    2. Stoch
    3. Bardal

  8. Aga

    Niedziela ind:
    1. Bardal
    2. Freud
    3. Prevc
    Stoch 4 miejsce

  9. hubert

    Niedziela ind:
    1. Freud Severin
    2. Stoch Kamil
    3. Bardal Anders

  10. Agnieszka K

    Niedziela ind:
    1. Freud
    2. Stoch
    3. Bardal

  11. korus

    Konkurs ind. (niedziela)
    1. Severin Freund
    2. Anders Bardal
    3. Andreas Kofler
    Najlepszy Polak – Kamil Stoch 4. miejsce.

  12. Paulina G.

    Konkurs indywidualny mężczyzn (niedziela):
    1. Anders Bardal
    2. Peter Prevc
    3. Severin Freund

    4. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  13. Natalia13245

    Niedziela Planica Panowie
    1.Freund
    2.Bardal
    3.Prevc
    4Stoch-najlepszy Polak

  14. Izabela

    Konkurs indywidualny mężczyzn (niedziela):
    1. Severin Freund
    2. Anders Bardal
    3. Peter Prevc
    4. Kamil Stoch

  15. Mary

    Konkurs niedzielny męszczyzn:
    1. Freund
    2. Bardal
    3. Prevc
    5. Stoch

  16. magdaj

    Niedz ind
    1.freud
    2. bardal
    3. Stoch

  17. Malwina

    Konkurs sobotni panów drużynowo:
    1. Austria
    2. Norwegia
    3. Słowenia
    4. Polska

  18. Angelika072398

    Sobota mezczyzni
    1Niemcy
    2slowenia
    3 austria
    5. Polska

  19. Metłuż

    Sobota, panie:
    1. Takanashi
    2. Avvakumova
    3. Clair

  20. Martaa

    Konkurs sobotni drużynowy mężczyzn:
    1.Austria
    2.Niemcy
    3.Norwegia
    4.Polska 🙂

    Konkurs sobotni dziewczyn:
    1.Sara Takanashi
    2.Irina Avvakumowa
    3.Maja Vtic

  21. korus

    Konkurs pań:
    1. Sara Takanashi
    2. Yuki Ito
    3. Maja Vtic

    Konkurs drużynowy:
    1. Norwegia
    2. Słowenia
    3. Austria
    Polska – 4. miejsce.

  22. aneta90dg

    Konkurs indywidualny kobiet (sobota):
    1. Sara Takanashi
    2. Irina Avvakumova
    3. Maja Vtic

  23. aneta90dg

    Konkurs drużynowy:
    1.Austria
    2.Norwegia
    3.Polska

  24. Metłuż

    Sobota, Planica:
    1. Austria
    2. Norwegia
    3. Słowenia

    4. Polska

  25. Malwina

    Konkurs sobotni pań:
    1. Sara Takanashi
    2. Maja Vtic
    3. Irina Avvakumova

  26. hubert

    Drużynówka sobota:
    1. Austria
    2. Słowenia
    3. Norwegia
    Polska 4 miejsce

  27. Aga

    Drużynówka sobota:
    1. Austria
    2. Słowenia
    3. Norwegia
    Polska 4 miejsce

    Panie sobota ind:
    1. Takanashi
    2. Vtic
    3. Avvakumova

  28. Izabela

    Konkurs indywidualny kobiet (sobota):
    1. Sara Takanashi
    2. Maja Vtic
    3. Irina Avvakumova

    Konkurs drużynowy mężczyzn (sobota):
    1. Norwegia
    2. Austria
    3. Słowenia

    4. Polska – najlepsze miejsce Polaków

  29. Paulina G.

    Konkurs indywidualny kobiet (sobota):
    1. Sara Takanashi
    2. Irina Avvakumova
    3. Maja Vtic

    Konkurs drużynowy mężczyzn (sobota):
    1. Słowenia
    2. Norwegia
    3. Austria

    4. Polska – najlepsze miejsce Polaków

  30. hubert

    Konkurs sobotni kobiet
    1.Sara Takanashi
    2.Irina Avvakumova
    3.Maja Vtic

  31. hub1234

    Konkurs drużynowy sobota:
    1. Austria
    2. Norwegia
    3. Słowenia
    4 Polska miejsce

  32. hub1234

    Panie sobota ind:
    1. Takanashi
    2. Vtic
    3. Avvakumova

  33. Mary

    Drużynówka męszczyzn:
    1. Austira
    2. Norwegia
    3. Niemcy
    Konkurs sobotni kobiet:
    1. Takanashi
    2. Ito
    3. Vogt

  34. magdaj

    Chcialabym zmienic typy na jutro prosze o uwzglednienie tego typowania
    Panowie druzyna
    1.norwegia
    2.austria
    3.slowenia
    4.polska

    Panie
    1.takanashi
    2.avvakumova
    3.vtic

    1. Bartosz Leja

      Podobnie jak w przypadku poprzednich użytkowników – liczy się pierwsze typowanie

  35. Agnieszka K

    Drużynówka sobota:
    1. Austria
    2. Norwegia
    3. Słowenia
    Polska 4 miejsce 🙂

    Panie sobota ind:
    1. Takanashi
    2. Vtic
    3. Avvakumova

  36. Damian

    sobota :
    1.Słowenia
    2.Austria
    3.Norwegia
    5.Polska

  37. Metłuż

    Piątek:
    1. Freund
    2. Prevc
    3. Stoch, najlepszy Polak

  38. Martaa

    Konkurs piątkowy mężczyzn:
    1.Severin Freund
    2.Kamil Stoch
    3.Peter Prevc

  39. Damian

    przepraszam chcialbym zmieniuc typuy klasyfikacji na piątek:
    1.Kamil stoch najlepszy polak
    2.Peter Prevc
    3.Severin Freund

  40. hub1234

    Piątek panowie indywidualny :
    1.Stoch Kamil najlepszy polak
    2.Freud Severin
    3.Prevc Peter

  41. Malwina

    Konkurs piątkowy:
    1. Peter Prevc
    2. Kamil Stoch-najlepszy polak
    3. Severin Freund

  42. Ania92

    Piątek
    1. Peter Prevc
    2. Severin Freund
    3. Kamil Stoch

  43. korus

    Planica (piątek, 1. konkurs)
    1. Severin Freund
    2. Peter Prevc
    3. Kamil Stoch

  44. Aga

    Piątek panowie indywidualny :
    1.Stoch
    2.Freud
    3.Prevc

  45. Damian

    Piątek skoki panów
    1.Severin Freund
    2.Peter Prevc
    3.NORIAKI KASAI
    4.kKAMIL STOCH NAJ POLAK

  46. Mary

    Konkurs piątkowy męszczyzn:
    1. Freund
    2. Bardal
    3. Stoch

  47. hubert

    Piątek panowie
    1.Severin Freund
    2.Peter Prevc
    3.Kamil Stoch (najlepszy polak)

  48. Natalia13245

    Piątek panowie
    1.Severin Freund
    2.Peter Prevc
    3.Kamil Stoch
    Sobota drużynowy Panowie
    1.Austria
    2.Niemcy
    3.Norwiegia
    4.Polska

  49. Izabela

    Konkurs indywidualny mężczyzn (piątek):
    1. Severin Freund
    2. Kamil Stoch – najlepszy Polak
    3. Anders Bardal

  50. Paulina G.

    Konkurs indywidualny mężczyzn (piątek):
    1. Severin Freund
    2. Peter Prevc
    3. Kamil Stoch – najlepszy Polak

  51. Agnieszka K

    Piątek ind:
    1. Freud
    2. Prevc
    3. Stoch najlepszy Polak

  52. Angelika072398

    Piatek mezczyzni
    1. Freund
    2. Bardal
    3. Stoch najlepszy z polakow

  53. magdaj

    Piatek planica ind.:
    1. freud
    2. stoch naj polak
    3. bardal
    Sobota druzyna :
    1.’niemcy
    2. austria
    3. slowenia
    Polska 4

    Kobiety sobota:
    1. takanashi
    2. ito
    3. vogt
    Naj polka szwab 42

Dodaj komentarz