„TYPUJ SKOKI ze SkokiPolska.pl” – WYNIKI OSTATNIEGO ETAPU i CAŁEGO SEZONU

„TYPUJ SKOKI ze SkokiPolska.pl” – WYNIKI OSTATNIEGO ETAPU i CAŁEGO SEZONU

wizualizacja - "TYPUJ SKOKI ze SkokiPolska.pl" - WYNIKI OSTATNIEGO ETAPU i CAŁEGO SEZONUZa nami ostatnie w tym sezonie zawody Pucharu Świata i ostatni etap konkursu „Typuj skoki ze SkokiPolska.pl”. Przedstawiamy wyniki typera z Planicy, klasyfikacje generalne typerów i zwycięzców.

 

W finale w Planicy rywalizowali zarówno skoczkowie, jak i skoczkinie. W konkursie pań na podium znalazły się: Sara Takanashi, Yuki Ito i Julia Clair. W pierwszym konkursie indywidualnym mężczyzn wygrał Severin Freund przed Andersem Bardalem i Peterem Prevcem. Drugi konkurs indywidualny to triumf Prevca przed Freundem i Bardalem. W „drużynówce” na podium byli: Austriacy, Polacy i Norwegowie.

Zwycięzcami XIV etapu typowania zostali użytkownicy: hubert i Aga.

Najlepsi typerzy ostatniego etapu konkursu:

 
Użytkownik
punkty
1
hubert
15
 
Aga
15
3
Mary
14
4
korus
13
 
Martaa
13
 
Metłuż
13
7
Paulina G.
12
 
Izabela
12
 
Natalia13245
12
10
Agnieszka K
11
 
hub1234
11
12
magdaj
10
 
Malwina
10
14
Angelika072398
8
 
Damian
8
16
aneta90dg
6
17
Ania92
2
 

Zakończyliśmy tym samym sezon i pierwszą edycję konkursu „Typuj skoki ze SkokiPolska.pl”. W klasyfikacji ogólnej (PŚ mężczyzn) zwyciężyła użytkowniczka Malwina – nagrodą jest oficjalna biografia Svena Hannawalda z autografem. W klasyfikacji generalnej (PŚ kobiet) zwyciężyła użytkowniczka Paulina G., do której powędruje oficjalny plakat MŚ w lotach narciarskich w Harrachovie. Zwycięzcom klasyfikacji ogólnych i wszystkich etapów serdecznie gratulujemy! Prosimy o kontakt drogą mailową (konkursy.skokipolska@gmail.com).

PEŁNA KLASYFIKACJA OGÓLNA TYPERÓW PŚ MĘŻCZYZN 2013/2014

PEŁNA KLASYFIKACJA OGÓLNA TYPERÓW PŚ KOBIET 2013/2014

 

Wszystkich uczestników typera, czytelników i fanów skoków zapraszamy do kolejnego typowania już w lecie, podczas Letniego Grand Prix 2014!

 

SkokiPolska.pl

 
Podziel się:

Ten post ma 11 komentarzy

 1. Izabela

  Co z tymi nagrodami, bo chciałabym wreszcie dostać ?

 2. Metłuż

  Nie żeby coś, ale podjęto już jakieś decyzje?

  1. Metłuż

   OK, czyli nie.
   Na początku wydawało się, że będzie fajna inicjatywa i zamysł, ale z całym szacunkiem Administracjo, nie spisaliście się. Nagrody za typowanie w grudniu nie dostałem do dnia dzisiejszego. Niesprawiedliwa, potajemna (?) rywalizacja. Brak doinformowania uczestników. Nieprzestrzeganie ułożonego przez samych siebie regulaminu. Zapowiadało się najlepsze typowanie w całym internecie, wyszła zupełna klapa.

   1. Bartosz Leja

    Prosimy o cierpliwość, wszystkie nagrody zostaną rozdane, zapewniam.

  2. Bartosz Leja

   Prosimy o cierpliwość, wszystkie nagrody zostaną rozdane, zapewniam.

 3. Izabela

  To jest niesprawiedliwe jak pisze w regulaminie tak,to czemu się z tego wywiązali!

  1. Izabela

   To jest niesprawiedliwe jak pisze w regulaminie tak,to czemu się z tego nie wywiązali!

   1. Bartosz Leja

    Cała trójka zostanie nagrodzona i z tego sie absolutnie nie wycofujemy, w artykule wymienieni zostali tylko zwycięzcy. Poinformujemy o tym lada dzień mailowo te osoby. Dajcie nam chwilę czasu na kwestie „posezonowe” 😛

 4. Izabela

  Przepraszam bardzo!!!
  W regulaminie pisze,że nagrodzone zostaną trzy najlepsze osoby w każdej kategorii biorące udział w ,,Typerze”,a ja jestem druga w klasyfikacji mężczyzn i kobiet. Pytam,dlaczego zostały wyróżnione osoby,które zajęły pierwsze miejsce!

  1. Metłuż

   Fakt, dziwnie się to skończyło, regulamin wyraźnie mówi o nagrodzeniu pierwszej trójki w obu kategoriach.
   Równie dużym nieporozumieniem dla mnie jest naliczenie punktów kilku użytkownikom, którzy „typowali pomimo braku artykułów do typowania” podczas gdy nie było typowania w okresie przebudowy strony (grudzień/styczeń). Ale już pal licho te zwycięstwo, nic w życiu to nie zmieni.
   Mam nadzieję, że podczas przyszłej LGP i PŚ nie będzie takiego niedoinformowania, dezorientacji i będzie można konkurować na równi z innymi.

   1. Bartosz Leja

    Była to dopiero pierwsza edycja typera, dodatkowo mieliśmy sporo pracy i utrudnień w czasie sezonu w ramach wielu kwestii związanych także z portalem, na który poświęcaliśmy mnóstwo czasu także dla Was wszystkich. Rozumiemy, że czytelników ciężko jest zadowolić, jednak zauważcie, że sporo osób miało okazję wygrania autografów wielu skoczkiń i skoczków.

Dodaj komentarz