OBRADOWAŁ KOMITET ORGANIZACYJNY LGP w WIŚLE – TRWA SPRZEDAŻ BILETÓW

OBRADOWAŁ KOMITET ORGANIZACYJNY LGP w WIŚLE – TRWA SPRZEDAŻ BILETÓW

Wisla Malinka B.Leja - OBRADOWAŁ KOMITET ORGANIZACYJNY LGP w WIŚLE - TRWA SPRZEDAŻ BILETÓWW czwartek w Wiślańskim Centrum Kultury odbyło się pierwsze spotkanie Komitetu Organizacyjnego zawodów Letniej Grand Prix Wisła 2014 w skokach narciarskich. Poruszano na nim tematy istotne dla kibiców, czyli kwestie biletów, a także przyszłorocznych konkursów Pucharu Świata w Wiśle.

Bilety na beskidzkie konkursy LGP są w sprzedaży internetowej od tygodnia, a zainteresowanie kibiców jest naprawdę duże. Na każdy dzień zawodów przygotowano po sektory.gif - OBRADOWAŁ KOMITET ORGANIZACYJNY LGP w WIŚLE - TRWA SPRZEDAŻ BILETÓWsześć tysięcy biletów, a w minionym tygodniu sprzedano już ponad tysiąc wejściówek, w tym prawie wszystkie miejsca siedzące.

Przypomnijmy, że zawody zaplanowano na dni 25-26 lipca (piątek-sobota), a dzień wcześniej (czwartek, 24 lipca) odbędą się oficjalne treningi oraz kwalifikacje. Tydzień wcześniej (19-20 lipca) na skoczni im. Adama Małysza zostaną rozegrane letnie Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej.

Ceny biletów na konkursy LGP są zróżnicowane w zależności od miejsca i dnia zawodów:

 • kwalifikacje (24 lipca):
  • 10 zł – miejsca stojące
  • 20 zł – miejsca siedzące
 • konkursy (25 i 26 lipca) – cena za jeden dzień zawodów:
  • 40 zł  – sektory B1, B2 (miejsca stojące)
  • 60 zł – sektory A1, A2, A3, A4 (miejsca siedzące)
  • 80 zł – sektory A5, A6 (miejsca siedzące zadaszone)

Wejście bezpłatne na wszystkie dni zawodów mają:

 • dzieci do piątego roku życia,
 • osoby niepełnosprawne w stopniu znacznym.

Na chwilę obecną sprzedaż internetową biletów prowadzi portal www.kupbilet.pl (konkurs drużynowy, konkurs indywidualny). Bilety można będzie także kupić LGP.Wisla .2014.logo - OBRADOWAŁ KOMITET ORGANIZACYJNY LGP w WIŚLE - TRWA SPRZEDAŻ BILETÓWbezpośrednio w punktach sprzedaży w centrum Wisły – w sklepie „Wiślaczek” obok budynku Poczty (Plac Hoffa 2, tel. kontaktowy: 502 205 443) oraz w dniu zawodów przed wejściem na skocznię. Bilety na kwalifikacje będą sprzedawane pod skocznią w dniu treningów i kwalifikacji.

Sprzedaż grupowa powyżej 30 osób: Paweł Witczak (tel. +48664463011 e-mail: pawel.witczak@pzn.pl) Bilety można będzie kupować przez internet do ostatniej chwili, ponieważ uruchomiona zostanie opcja samodzielnego wydruku wejściówek.

Jak poinformował Dyrektor Wykonawczy FIS Grand Prix Wisła 2014 Andrzej Wąsowicz, w związku z pozytywną oceną, jaką FIS dał organizatorom zimowych zawodów PŚ w Wiśle, włodarze skoczni im. Adama Małysza powinni być spokojni także o organizację zimowych zmagań w 2015 i 2016 roku.

 

Źródło: PZN / Alicja Kosman

 
Podziel się:

Dodaj komentarz