PIOTR ŻYŁA WZIĄŁ UDZIAŁ w AKCJI „TRZEŹWY KIEROWCA”

PIOTR ŻYŁA WZIĄŁ UDZIAŁ w AKCJI „TRZEŹWY KIEROWCA”

Zyla Piotr fot.M.Grzywa - PIOTR ŻYŁA WZIĄŁ UDZIAŁ w AKCJI "TRZEŹWY KIEROWCA"W sobotę w Warszawie odbyła się 7. edycja plenerowej impreza motoryzacyjnej VIP Cross połączona z akcją „Trzeźwy kierowca”, mającej na celu promowanie sportów motoryzacyjnych, ale także rozsądnej jazdy samochodem. W wydarzeniu tym uczestniczyło wielu znanych aktorów, dziennikarzy i sportowców, m.in. znany polski skoczek narciarski – Piotr Żyła.

Jak przyznał popularny „Wiewiór”, decyzja o udziale w tej imprezie była czysto spontaniczna. Nigdy się nie zastanawiałem czy pójdę w ślady Adama Małysza. Nie interesują mnie rajdy czy off-road, a raczej jazda na torze czy 'ślizganie się' na jakimś parkingu” – przyznał Żyła, dla którego udział w terenowym rajdzie był jedną z ostatnich okazji do aktywnego wypoczynku przed przygotowaniem do letniego sezonu w skokach narciarskich. Jednym z punktów wspierania akcji „Trzeźwy kierowca” była jazda samochodem w tzw. alko-goglach imitujących jazdę pod wpływem alkoholu, co ma uświadomić jak niebezpieczni są pijani kierowcy na drogach.

W 7. edycji VIP Cross wzięli udział także m.in. złoty medalista olimpijski z Soczi – panczenista Zbigniew Bródka oraz aktorzy: Michał Żebrowski, Karol Strasburger, Ewa Kasprzyk, Bartosz Obuchowicz, Anna Mucha.

Zobacz: Piotr Żyła na VIP Cross 2014 (zdjęcia)

 

Źródło: TVP Info

 
Podziel się:

Dodaj komentarz