DAWID KUBACKI: „NASTAWIENIE DO SKAKANIA SIĘ NIE ZMIENIA”

DAWID KUBACKI: „NASTAWIENIE DO SKAKANIA SIĘ NIE ZMIENIA”

Kubacki Dawid belka fot.J.Piatkowska - DAWID KUBACKI: "NASTAWIENIE DO SKAKANIA SIĘ NIE ZMIENIA"

W kolejnym z wywiadów przed LGP w Wiśle kilka słów powiedział nam także Dawid Kubacki.

 

Jak podopieczny Łukasza Kruczka ocenia inicjatywę takiego treningu otwartego? – Myślę, że jest to miłe wydarzenie dla kibiców, bo mogą wtedy przyjść i zobaczyć jak taki trening wygląda, choć nic specjalnego się tutaj nie dzieje. Jest to zawsze dopuszczenie kibiców bliżej nas, bo zazwyczaj te treningi są zamknięte. Ważne jest żebyśmy mieli spokój i żeby nikt nie podpatrywał co robimy. Tutaj myślę jednak, że otwarty trening jest dobry zarówno dla nas jak i kibiców, bo widzimy ile osób chce przyjść i popatrzeć na to co robimy na treningach. I fajnie to wychodzi.

Dawid ocenia bardzo zwięźle swoje wczorajsze skoki: Były dobre.

Kubacki jest pozytywnie nastawiony przed dzisiejszym konkursem drużynowym. Deklaruje, że zamierza skakać przede wszystkim dla przyjemności.

Nastawienie się nie zmienia, bo trzeba skakać normalnie, nie ma co się napalać. Po prostu idziemy sobie skakać dla przyjemności i myślę, że to jest najważniejsze.

Mimo zmiennej pogody, kibiców w tym roku znów jest co nie miara. Czy członek klubu Wisła Zakopane jest z tego zadowolony? Jak najbardziej. Już na Mistrzostwach Polski było tutaj dość sporo kibiców, a teraz jest jeszcze więcej, także myślę, że atmosfera na skoczni będzie bardzo dobra i tylko miejmy nadzieję, że jeszcze my tą atmosferę podsycimy swoimi skokami i będzie OK – zakończył.

Podziel się:

Dodaj komentarz