ANJA TEPEŠ PO RAZ KOLEJNY POWAŻNIE KONTUZJOWANA

ANJA TEPEŠ PO RAZ KOLEJNY POWAŻNIE KONTUZJOWANA

tepes anja kd - ANJA TEPEŠ PO RAZ KOLEJNY POWAŻNIE KONTUZJOWANASłowenka Anja Tepeš jest w ostatnich czasach jedną z najbardziej pechowych skoczkiń na świecie. Seryjnie przytrafiają się jej kontuzje więzadeł w kolanie. Jak się okazuje, obecnie trwającą rehabilitację przerwała… kolejna, trzeci z kolei kontuzja, która może wykluczyć Anję z treningów na kolejne kilka miesięcy.

 

Kilka dni temu dowiedziałam się, że mam kontuzjowane przednio-boczne wiązanie w kolanie (ALL). Teraz jestem w szoku, ponieważ przypuszczałam, że czekają mnie już tylko dwa miesiące do powrotu na skocznię, a moja rehabilitacja szła tak dobrze. W ciągu miesiąca powinnam przejść kolejną operację i teraz nie mam pojęcia jak długo ta sytuacja przedłuży moją drogę do powrotu na skocznię – napisała 23-letnia Słowenka na swoim oficjalnym profilu na facebooku.

Jak dodała, nie ma zamiaru się jednak poddawać i po raz kolejny powalczy o powrót do skoków narciarskich. – Bez względu na wszystko wciąż będę walczyć i ciężko trenować, aby powrócić jeszcze lepsza i silniejsza, niż wcześniej – stwierdziła siostra Jurija Tepeša.

Przypomnijmy, że słoweńska skoczkini przeżyła ciężkie sportowe chwile w ciągu ostatnich dwóch sezonów. Podczas Pucharu Świata w Oslo w 2013 roku doznała pierwszej kontuzji więzadła krzyżowego w kolanie (więcej tutaj), a później po powrocie do skoków, w lutym 2014 roku przydarzyła się jej ta sama kontuzja (więcej tutaj), która wykluczyła ją ze sportu aż do chwili obecnej.

 

Źródło: informacja własna / facebook

 
Podziel się:

Dodaj komentarz