SCHLIERENZAUER WEŹMIE UDZIAŁ w KOLEJNYCH ZAWODACH LGP

SCHLIERENZAUER WEŹMIE UDZIAŁ w KOLEJNYCH ZAWODACH LGP

10271421 786445381377306 4513911034666246147 o - SCHLIERENZAUER WEŹMIE UDZIAŁ w KOLEJNYCH ZAWODACH LGPGregor Schlierenzauer, którego tegoroczne starty w międzynarodowych zawodach jeszcze kilka miesięcy temu stały pod sporym znakiem zapytania, teraz nie zamierza odpuszczać nawet cyklu Letniej Grand Prix. Utytułowany Austriak wystąpi w nadchodzących konkursach w Einsiedeln i Courchevel.

 

Schlierenzauer tego lata wziął udział w inauguracji cyklu LGP. W zawodach zajął 3. (drużynowo) oraz 8. (indywidualnie) miejsce. – Po powrocie z Polski mogę powiedzieć, że zarówno treningi, jak i same zawody były bardzo pouczające i zdecydowanie pozytywne. Warunki dopisały, były perfekcyjne, a wszystkie dni bardzo intensywne. Atmosfera w drużynie jest znakomita. Jesteśmy młodą drużyną, pełną energii i skupioną na swoich celach, przy okazji świetnie się bawimy – takie słowa skierował Austriak do swoich fanów.

24-letni skoczek przez kilka ostatnich dni przebywał w rodzinnym Fulpmes w Dolinie Stubai, a już jutro odbędzie trening na nowych skoczniach w austriackim Tschagguns. W piątkowy poranek austriacka drużyna wyruszy do szwajcarskiego Einsiedeln, gdzie tego samego dnia odbędą się kwalifikacje do sobotniego konkursu LGP. Później podopieczni Heinza Kuttina wyruszą do Courchevel, gdzie przez kilka dni także będą trenować przed zawodami.

 

Źródło: schlieri.at

 
Podziel się:

Dodaj komentarz