Koncern OMV przedłuża współpracę ze Słoweńcami

Koncern OMV przedłuża współpracę ze Słoweńcami

Prevc Peter Planica fot.Julia .Piatkowska - Koncern OMV przedłuża współpracę ze SłoweńcamiSłoweński Związek Narciarski przedłużył umowę z głównym sponsorem drużyny skoczków, austriacką grupą OMV. Austriacki koncern paliwowy od lat wspiera nie tylko Słoweńców, ale także Austriaków, Czechów, a od niedawna Norwegów.

Po dziesięciu latach wspierania słoweńskich skoków, OMV przedłużył kontrakt ze Słoweńskim Związkiem Narciarskim i ma zamiar rozszerzyć zakres współpracy. Koncern będzie wspierał postępy zawodników i rozwój skoków narciarskich w środowiskach lokalnych co najmniej do końca 2015 roku. 

Jednocześnie firma nadal będzie patronować dwóm ważnym imprezom sportowym odbywającym się w Słowenii: zawodom Pucharu Świata w skokach narciarskich kobiet w Ljubnie i  konkursom Pucharu Świata mężczyzn w Planicy.

Koncern OMV od wielu lat wspiera skoki narciarskie i jest obecnie największym międzynarodowym sponsorem tej dyscypliny. Już ćwierć wieku współpracuje z Austriackim Związkiem Narciarskim, od kilku lat pomaga także zawodnikom z Czech i Rumunii, a w lipcu tego roku nawiązało współpracę ze skoczkami z Norwegii.

 

Źródło: sloski.si

 
Podziel się:

Dodaj komentarz