You are currently viewing Polacy zamiast w Oberstdorfie potrenują w Hinzenbach

Polacy zamiast w Oberstdorfie potrenują w Hinzenbach

Kruczek Lukasz Anna.Cis - Polacy zamiast w Oberstdorfie potrenują w HinzenbachZimowa aura zawitała już w czasie tej jesieni do kilku europejskich miast. Śnieg spadł m. in. w Oberstdorfie, gdzie skoczkowie wielu reprezentacji oddają swoje pierwsze skoki na rozbiegu lodowym. Są wśród nich Polacy. Podopieczni Łukasza Kruczka w sobotę udali się do Niemiec, aby trenować na Schattenbergschanze. W związku z pogodą plany uległy zmianie.

 

W Oberstdorfie, gdzie duża skocznia przyjmuje wiele reprezentacji (m.in. Norwegów, Austriaków, Niemców, Finów) przygotowujących się do nadchodzącego sezonu zimowego, spadł właśnie śnieg. Uniemożliwia ona tę chwilę oddawanie skoków.

Polska kadra A, która jutro miała wyruszyć do Niemiec, musi więc skorygować plany treningowe. Jak poinformował nas trener Kruczek, zamiast do Oberstdorfu, nasi skoczkowie udadzą się do austriackiego Hinzenbach. Tam na Aigner-Schanze (K-85 / HS-94) również przygotowany jest lodowy najazd i póki co, nie ma problemów z zalegającym śniegiem. Później dopiero, kiedy sytuacja na Schattenbergschanze (K-120 / HS-137) się unormuje, Polacy udadzą się do Oberstdorfu.

 

informacja własna

 
Podziel się:

Dodaj komentarz